Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Engelse beeldjes 6096
5 Engelse beeldjes
Startprijs 40 EUR
4 Engelse beeldjes 6097
4 Engelse beeldjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
7 Porseleinen beeldjes 6098
7 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Porseleinen beeld valsspeler 6099
Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 50 EUR
Porseleinen beeld+bordje 6100
Porseleinen beeld+bordje
Startprijs 35 EUR
Verkocht
4 Delen imari 6101
4 Delen imari

Resultaat:

50 EUR

2 Zeldzame imari schotels 6102
2 Zeldzame imari schotels
Startprijs 350 EUR
Imari dienschaal met zilveren beugel 6103
Imari dienschaal met zilveren beugel
Startprijs 110 EUR
Verkocht
4 Imari kommen 6104
4 Imari kommen

Resultaat:

50 EUR

Imarie coro met deksel en kaststel 6105
Imarie coro met deksel en kaststel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Imari vazen 6106
2 Imari vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6107
Imari dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen Japans porselein 6108
5 Delen Japans porselein

Resultaat:

65 EUR

Imarie schotel 6109
Imarie schotel
Startprijs 90 EUR
Groot Satsuma bord 6110
Groot Satsuma bord
Startprijs 270 EUR
Verkocht
3 Imari borden 6111
3 Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Satsuma kaststel 6112
Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR
Imari kaststel 6113
Imari kaststel
Startprijs 50 EUR
7 Delen imari 6114
7 Delen imari
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Diverse tegels 6115
Diverse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6116
Tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
12 pas tegeltableau in lijst 6117
12 pas tegeltableau in lijst

Resultaat:

180 EUR

Makkumse tegels 6118
Makkumse tegels
Startprijs 30 EUR
18e Eeuwse tegel + tableau 6119
18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kavel Delfts + 3 tegels 6120
Kavel Delfts + 3 tegels

Resultaat:

40 EUR

9 Tegels met vogels, 17e eeuw 6121
9 Tegels met vogels, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR
6 Tegels met bloemen, 17e eeuw 6122
6 Tegels met bloemen, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR
Tegeltableau 6123
Tegeltableau
Startprijs 100 EUR
Tegeltableau 6124
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
Franse tegel, 19e eeuw 6125
Franse tegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Lampetstel 6126
Lampetstel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Wedgwood servies 6127
Wedgwood servies

Resultaat:

270 EUR

2 Duitse kannen, historisme 6128
2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 60 EUR
4 Grote antieke kastkommen 6129
4 Grote antieke kastkommen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kastkommen 6130
2 Kastkommen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Aardewerken bowlpot 6131
Aardewerken bowlpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil asbak 6132
Jugendstil asbak

Resultaat:

40 EUR

2 Vazen met draken en phoenix 6133
2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Petrug regout 6134
Petrug regout

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delftse dekselvaas, 18e eeuw 6135
Delftse dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse borden 4x 6136
Lot 18e eeuwse borden 4x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot Petrus ragout bord 6137
Groot Petrus ragout bord

Resultaat:

30 EUR

Antieke Yixing theepot, China 6138
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR
Quan Yin wit met kleur 6139
Quan Yin wit met kleur
Startprijs 420 EUR
Verkocht
2 Antieke Japanse schotels 6140
2 Antieke Japanse schotels

Resultaat:

100 EUR

2 Chinese groene jade coupes 6141
2 Chinese groene jade coupes
Startprijs 270 EUR
2 Chinese jade cups op houten voetjes 6142
2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startprijs 125 EUR
2 18e eeuwse Chinese bordjes 6143
2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR
Fam. Verte grote vaas 6144
Fam. Verte grote vaas
Startprijs 1.500 EUR
Chinese Quang Ying kom 6145
Chinese Quang Ying kom
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6146
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord, 20e eeuw 6147
Chinees bord, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

2 Chinese borden 6148
2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw 6149
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Chinese vaas met figuren 19e eeuws 6150
Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Plateel bloempot 6151
Plateel bloempot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x aardewerk 6152
2x aardewerk

Resultaat:

15 EUR

2 Vazen, Villeroy & Boch 6153
2 Vazen, Villeroy & Boch
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Glans platelen vaasje 6154
Glans platelen vaasje

Resultaat:

35 EUR

2 Duitse schenkkannen, renaissance 6155
2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 35 EUR
Plateel vaas 6156
Plateel vaas
Startprijs 150 EUR
7 Delen Delft 6157
7 Delen Delft
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ca. 40 delen Petrus Regout 6158
Ca. 40 delen Petrus Regout

Resultaat:

90 EUR

Platelen vaas + keramiek vaas 6159
Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Plateelbord KN SM 6160
Plateelbord KN SM

Resultaat:

30 EUR

Delfts Blauwe vaas/lamp 6161
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6162
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
2 aardewerk vazen 6163
2 aardewerk vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Petit four set 6164
2x Petit four set

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Koetje, laat 18e eeuws 6165
Koetje, laat 18e eeuws

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6166
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jade beeld 6167
Jade beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Hummels 6168
4 Hummels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4 Hummels 6169
4 Hummels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Hummels 6170
4 Hummels

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Hummels 6171
2 Hummels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6172
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel jade 6173
Kavel jade

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kavel jade 6174
Kavel jade

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Antieke porseleinen figuren 6175
2 Antieke porseleinen figuren

Resultaat:

20 EUR

4 Delen porselein 6176
4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR
Suikerpot, bobonschaal, en strooier 6177
Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Startprijs 50 EUR
2 Delen Duits porselein 6178
2 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Divers Art Nouveau aardewerk 6180
Divers Art Nouveau aardewerk

Resultaat:

90 EUR

3 Delen delftsblauw 6181
3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR
4 Klepkannen 6182
4 Klepkannen
Startprijs 35 EUR
5 aardewerken borden 6183
5 aardewerken borden
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Klepkannen, eind 20e eeuw 6184
2 Klepkannen, eind 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Presenteerbladen 6185
2 Presenteerbladen

Resultaat:

40 EUR

2 KPM borden, kasteelgezicht 6186
2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt 6187
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 300 EUR
Blauwe dekselvaas en hangbloempot 6188
Blauwe dekselvaas en hangbloempot
Startprijs 75 EUR
Imari kop & schotels + klein kopje en schotel 6189
Imari kop & schotels + klein kopje en schotel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen kom 6190
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

75 EUR

2 Chinese kommen 6191
2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR