Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Israelische ets 1510
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Helmut Grundner 1544
Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart 1562
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR
Tekening, Madonna 1538
Tekening, Madonna
Startprijs 25 EUR
Houtsnede, Daan de Vries 1915 1540
Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 25 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1542
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 25 EUR
3 Gravures van Kathedralen 1545
3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Ko Oosterkerk 1549
Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Peter Wehrens 1551
Schilderij, Peter Wehrens
Startprijs 25 EUR
Riviergezicht Worpsweide 1552
Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Duitse school 1568
Schilderij, Duitse school
Startprijs 25 EUR
Religieuze reproductie 1373
Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR
Papyrus schilderij 1377
Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR
Landkaart en 2 etsen 1399
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR
Ets, gezicht op Kampen 1451
Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR
Groot kavel interessante etsen 1512
Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR
Hollmann 1893 1518
Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR
Duitse tekening 1529
Duitse tekening
Startprijs 30 EUR
Sjoerd Bakker 2001 1546
Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR
Margriet Oomen 1548
Margriet Oomen
Startprijs 30 EUR
Vincent, oleografie 1385
Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR
Webert 1387
Webert
Startprijs 35 EUR
5 etsen Hamburg 1400
5 etsen Hamburg
Startprijs 35 EUR
Perzisch schilderij 1506
Perzisch schilderij
Startprijs 35 EUR
2x Peter van den Akker 1507
2x Peter van den Akker
Startprijs 35 EUR
Shoultz Carnoff 1225
Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR
Schilderij bloemen bruine pot 1282
Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR
Gemengde techniek naief 1289
Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR
Schilderij, schapen op hei 1316
Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR
4 Litho's Duitsland 1322
4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR
Ets, Starenberg 1343
Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR
Francois Viccon 1344
Francois Viccon
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd aquarel 1352
Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR
Schilderij, D. Hartveld 1366
Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR
2 Werken, winter en ree 1384
2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR
K. Eberhardt 1391
K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR
Steendruk, Jan Wijnants 1407
Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesig. Duitse School 1411
Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd 20e eeuw 1434
Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
C. Sandhofer 1437
C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR
B. Kaiser 1445
B. Kaiser
Startprijs 40 EUR
Hollandse School, landschap met kerk 1465
Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR
Annica Koot 1484
Annica Koot
Startprijs 40 EUR
Krystyna Szalewska 1485
Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR
Bep Toscani, collage 1486
Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR
Annica Koot 1489
Annica Koot
Startprijs 40 EUR
2 Schilderijtjes 1494
2 Schilderijtjes
Startprijs 40 EUR
T.van Donselaar, stilleven 1500
T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 40 EUR
Schilderij Indonesisch 1502
Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR
Schilderij Karl Müller 1508
Schilderij Karl Müller
Startprijs 40 EUR
Stilleven J. Corens 1523
Stilleven J. Corens
Startprijs 40 EUR
W. Reich, Duitse School 1256
W. Reich, Duitse School
Startprijs 50 EUR
Winterlandschap 1277
Winterlandschap
Startprijs 50 EUR
2 Werken 1307
2 Werken
Startprijs 50 EUR
Schilderij , winterlanschap 1319
Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR
3x Onduidelijk, litho 1335
3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR
H. Vissers 1347
H. Vissers
Startprijs 50 EUR
W. Lingenfelder?, stilleven 1365
W. Lingenfelder?, stilleven
Startprijs 50 EUR
Restsignatuur, improssionist 1372
Restsignatuur, improssionist
Startprijs 50 EUR
Kopie (naakt), onduidelijk 1382
Kopie (naakt), onduidelijk
Startprijs 50 EUR
Hutmann, berglandschap 1423
Hutmann, berglandschap
Startprijs 50 EUR
R. Fröhlich 1426
R. Fröhlich
Startprijs 50 EUR
Schilderij, paarden bij voederbak 1431
Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 50 EUR
Bep Toscani, gemengde techniek 1436
Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 50 EUR
Krippendorf 1441
Krippendorf
Startprijs 50 EUR
2x Pastel Indiaan, Max Flikkenschild 1443
2x Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR
R. Sigurd 1446
R. Sigurd
Startprijs 50 EUR
4 Antieke landkaarten 1447
4 Antieke landkaarten
Startprijs 50 EUR
2x J. Luigini 1463
2x J. Luigini
Startprijs 50 EUR
Hollandse School, koeien in landschap 1464
Hollandse School, koeien in landschap
Startprijs 50 EUR
Schilderij op paneel, H. Hart 1466
Schilderij op paneel, H. Hart
Startprijs 50 EUR
2x Adrie Arendsman 2000 1468
2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 50 EUR
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79 1469
2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 50 EUR
Schilderij ca. 1900, naar Ostade 1187
Schilderij ca. 1900, naar Ostade
Startprijs 60 EUR
Schilderij stilleven 1222
Schilderij stilleven
Startprijs 60 EUR
Japanse houtsnede 1271
Japanse houtsnede
Startprijs 60 EUR
F. Streudle 1272
F. Streudle
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot 1279
Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 60 EUR
Portret A. van Dijk 1300
Portret A. van Dijk
Startprijs 60 EUR
Hoffmann 1369
Hoffmann
Startprijs 60 EUR
Bachofer 1395
Bachofer
Startprijs 60 EUR
Antieke landkaart 1406
Antieke landkaart
Startprijs 60 EUR
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw 1408
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Joop Stoop 1410
2x Joop Stoop
Startprijs 60 EUR
B. Magebreg 1416
B. Magebreg
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk, 19e eeuw 1418
Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Georgina Iserbyt 1422
Georgina Iserbyt
Startprijs 60 EUR
Herman de Rethel Kuyt 1425
Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 60 EUR
S. Kebelle 1438
S. Kebelle
Startprijs 60 EUR
R. Mario, bosgezicht 1467
R. Mario, bosgezicht
Startprijs 60 EUR
B. Larson, bosgezicht 1475
B. Larson, bosgezicht
Startprijs 60 EUR
W. Lieman, ferme 1488
W. Lieman, ferme
Startprijs 60 EUR
Boslandschap Ebel 1526
Boslandschap Ebel
Startprijs 60 EUR
Schlderij F.de Groot 1229
Schlderij F.de Groot
Startprijs 70 EUR
Portret monogram 1402
Portret monogram
Startprijs 70 EUR
P. Tijssen stilleven 1156
P. Tijssen stilleven
Startprijs 75 EUR