Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, A. van Gils 1308
Schilderij, A. van Gils

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gravure, Blaeu 1071
Gravure, Blaeu

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij A. van Gilst 1234
Schilderij A. van Gilst

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, Daniels 1266
Schilderij, Daniels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, Theo van Oorschot 1239
Schilderij, Theo van Oorschot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1248
Schilderij, stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, visser bij petroleumlamp 1258
Schilderij, visser bij petroleumlamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Klein 18e eeuws schilderijtje 1345
Klein 18e eeuws schilderijtje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduidelijk, winter 1361
Onduidelijk, winter

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kopergravure, 18e eeuw 1389
Kopergravure, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Corneille, vogel 1490
Corneille, vogel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1125
Gerard Krol

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Naief schilderij 1183
Naief schilderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
B.H. Bolink 1196
B.H. Bolink

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, zittende man 1200
Schilderij, zittende man

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
P. van den Braken, stilleven 1321
P. van den Braken, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Aquarel, bloemen 1527
Aquarel, bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Damstra 1083
Schilderij, J. Damstra

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wessels, stalinterieur 1096
Wessels, stalinterieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B. Brugman, Christus met man 1167
B. Brugman, Christus met man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, staande dame 1175
Schilderij, staande dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1186
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Waterlandschap H. Poeder 1205
Waterlandschap H. Poeder

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij schaap 1235
Schilderij schaap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij portret 1270
Schilderij portret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1274
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Kimmel, wandelaars 1275
C. Kimmel, wandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Etsen Dokkum 1302
3 Etsen Dokkum

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B. Brugman, Christus met man 1314
B. Brugman, Christus met man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Oleografieen in lijst 1357
2 Oleografieen in lijst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
T.L. Grote 1386
T.L. Grote

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, gesign. moeder met kind 1401
Schilderij, gesign. moeder met kind

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij Camiel Mees 1435
Schilderij Camiel Mees

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1456
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij naakte dame 1563
Schilderij naakte dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, perziken 1388
C. Cornelisz, perziken

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1185
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1188
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Handgesigneerde ets Anton Pieck 1208
Handgesigneerde ets Anton Pieck

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij 1231
Schilderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Kruysen 1309
Schilderij, J. Kruysen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Aquarel, Kikkert 1310
Aquarel, Kikkert

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Kruysen 1312
Schilderij, J. Kruysen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. van den Braken, landschap 1318
P. van den Braken, landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1324
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Maria Ruiter de Wit 1328
Maria Ruiter de Wit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Harry Winkler 1360
Harry Winkler

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Th. Her 1893 1376
Th. Her 1893

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Seidel 1923 1378
Seidel 1923

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Winterlandschap Amsterdam 1458
Winterlandschap Amsterdam

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, tram Den Haag 1478
Schilderij, tram Den Haag

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Maria en jesus in bronzen lijst 1150
Maria en jesus in bronzen lijst

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd kunstwerk 1511
Onduidelijk gesigneerd kunstwerk

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Schilderij, Duitse soldaat 1528
Schilderij, Duitse soldaat

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Schilderij, ongesigneerd 1145
Schilderij, ongesigneerd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Litho Picasso 1184
Litho Picasso

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1227
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij Cornelis Snoeijerbosch 1261
Schilderij Cornelis Snoeijerbosch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij Cornelis Snoeijerbosch 1262
Schilderij Cornelis Snoeijerbosch

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Gravures, Maris Defregger 1329
2 Gravures, Maris Defregger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij van Diggelen 1333
Schilderij van Diggelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, A. van Lawick van Pabst 1334
Schilderij, A. van Lawick van Pabst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeefdruk Guillaume 1353
Zeefdruk Guillaume

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Stilleven, H. Bos 1375
Stilleven, H. Bos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, citroen met kersen 1380
C. Cornelisz, citroen met kersen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, pruimen 1390
C. Cornelisz, pruimen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Walter Kolb 1444
Walter Kolb

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, H. van Langen 1204
Schilderij, H. van Langen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw op landweg 1336
Schilderij, vrouw op landweg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1800 1358
Ongesigneerd ca. 1800

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pendant, F. Gumsheimer 1362
Pendant, F. Gumsheimer

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Portret, 19e eeuw 1370
Portret, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij A.M vd MM 1879 1379
Schilderij A.M vd MM 1879

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, naar van Gestel 1226
Schilderij, naar van Gestel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fr. Melchers, litho 1297
Fr. Melchers, litho

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Ch. de Petit 1393
Schilderij, Ch. de Petit

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1394
2 Engelse prenten, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Portret vissersman 1398
Portret vissersman

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Duitse School 1412
Onduidelijk gesigneerd, Duitse School

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Ancone Lutterzand 1417
Ton Ancone Lutterzand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd portret 1429
Ongesigneerd portret

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1460
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hong Fan, meisje met zonnebril 1495
Hong Fan, meisje met zonnebril

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw 1367
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw

Resultaat:

67 EUR

Verkocht
Ikoon 1427
Ikoon

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schilderij, strandje 1483
Schilderij, strandje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1048
Schilderij, stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede 1159.
Japanse houtsnede

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij met boot 1221
Schilderij met boot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Dispo 1236
Schilderij, Dispo

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij koeien in landschap 1240
Schilderij koeien in landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1257
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Labarde, boten in haven 1311
Schilderij, M. Labarde, boten in haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij met roos, Annelies ter Kuile 1313
Schilderij met roos, Annelies ter Kuile

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij 't schilt in Rijssen 1326
Schilderij 't schilt in Rijssen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingeborg Böings 1404
Ingeborg Böings

Resultaat:

60 EUR