Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G
Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G
Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G
Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G
W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G
Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G
Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G
Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G
Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G
Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G
T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.
G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G
Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Copie H.J. naar Spitzweg, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen Cond;G 35x40cm.
F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
G. Anrooij? omstreeks 1970 impressionistisch stadshavengezicht, olieverf op linnen. 80x100cm.
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Bergen op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
L. Gorringer 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Gesigneerd Cirneille, naar Corneille, abstracte figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Vier werken van J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G
Max Brünning 1887-1968 Duitse school, dame geeft bloem water, ets op papier 34x22cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Wolfgang Willrich 1943, 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, gemengde techniek op papier. 29,5x43,5cm. Cond:G
Wolfgang Willrich, 1897-1948 Duitse school, Portret Adolf Hitler, sepia op papier, 46x30,5cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M
Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G
Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G
Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G
Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G
Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G
H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G