Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij Wiersma, Drachten 1176
Schilderij Wiersma, Drachten

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, dame van adel 1049
Schilderij, dame van adel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Diverse etsen, Wiersma 1303
Diverse etsen, Wiersma

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, avond 1101
Schilderij, avond

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderij, figuren bij waterval 1005
Schilderij, figuren bij waterval

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Clausen 1561
Schilderij, Hans Clausen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Onduidelijk, modern 1403
Onduidelijk, modern

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Van Doornik, koe in stal 1097
Van Doornik, koe in stal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Bijbels tafereel 1006
Schilderij, Bijbels tafereel

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1543
Verzameling Duitse houtsnedes etc.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee antieke landkaarten 1513
Twee antieke landkaarten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd portret 1429
Ongesigneerd portret

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Ancone Lutterzand 1417
Ton Ancone Lutterzand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Ancone 1320
Ton Ancone

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, naar van Gestel 1226
Schilderij, naar van Gestel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
P. van den Braken, zeegezicht 1215
P. van den Braken, zeegezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij en ets, Wiersma 1212
Schilderij en ets, Wiersma

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Handgesigneerde ets Anton Pieck 1208
Handgesigneerde ets Anton Pieck

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, zittende man 1200
Schilderij, zittende man

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij 17e eeuw 1194
Schilderij 17e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J.H Weijns 1157
J.H Weijns

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1125
Gerard Krol

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1105
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Portret, Wolfgang Willrich 1025
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ets Roodenburgh 1534
Ets Roodenburgh

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, Duitse soldaat 1528
Schilderij, Duitse soldaat

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Aquarel, bloemen 1527
Aquarel, bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Dahmen 1514
Schilderij, W. Dahmen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Antieke landkaarten 1505
3 Antieke landkaarten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1499
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Theofiel de Bock 1496
Schilderij, naar Theofiel de Bock

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1493
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J.A.S., 4x tulpen 1492
J.A.S., 4x tulpen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Corneille, vogel 1490
Corneille, vogel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, tram Den Haag 1478
Schilderij, tram Den Haag

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Antieke landkaarten 1472
3 Antieke landkaarten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Winterlandschap Amsterdam 1458
Winterlandschap Amsterdam

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1456
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubois, Parijs 1454
Dubois, Parijs

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, kopie H.J. 1440
Schilderij, kopie H.J.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aafke Kelly 1439
Aafke Kelly

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij Camiel Mees 1435
Schilderij Camiel Mees

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, kubistisch 1433
Ongesigneerd, kubistisch
Startprijs 60 EUR
Willi Lorenz 1432
Willi Lorenz
Startprijs 400 EUR
Verkocht
G. Gabriel 1430
G. Gabriel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ikoon 1427
Ikoon

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ton Ancone, vrouw op weg 1414
Ton Ancone, vrouw op weg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2) 1409
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
T.L. Grote 1386
T.L. Grote

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Seidel 1923 1378
Seidel 1923

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stilleven, H. Bos 1375
Stilleven, H. Bos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Harry Winkler 1360
Harry Winkler

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Aafke Kelly 1354
Aafke Kelly

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pendant 1338
Pendant

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Maria Ruiter de Wit 1328
Maria Ruiter de Wit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1324
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. van den Braken, stilleven 1321
P. van den Braken, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Labarde, boten in haven 1311
Schilderij, M. Labarde, boten in haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Aquarel, Kikkert 1310
Aquarel, Kikkert

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Fr. Melchers, litho 1297
Fr. Melchers, litho

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Agasel Tapallo 1894 1290
Agasel Tapallo 1894

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij Glaademans, koeien 1285
Schilderij Glaademans, koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij Bloemen blauwe pot 1281
Schilderij Bloemen blauwe pot

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Aquarel, Blok van de Velden 1268
Aquarel, Blok van de Velden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Daniels 1266
Schilderij, Daniels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
P. van den Braken, boerderijtje 1247
P. van den Braken, boerderijtje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij koeien in landschap 1240
Schilderij koeien in landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan Kelderman, clown met viool 1238
Jan Kelderman, clown met viool

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Havengezicht 1237
Havengezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij schaap 1235
Schilderij schaap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij Ger Stallenberg 1219
Schilderij Ger Stallenberg

Resultaat:

200 EUR

2x Ovaal portret 1218
2x Ovaal portret
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, kip 1213
Anton Heyboer, kip

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1211
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Landschap met schapen P. Bouter 1206
Landschap met schapen P. Bouter

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Waterlandschap H. Poeder 1205
Waterlandschap H. Poeder

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, kippen op boerenerf 1203
Schilderij, kippen op boerenerf

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandje 1202
J.J.H. van Leeuwen, strandje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Ganter 1883 1192
Schilderij, W. Ganter 1883

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
M. Salles 1191
M. Salles

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Naief schilderij 1183
Naief schilderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, molen bij Dokkum 1177
Schilderij, molen bij Dokkum

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, staande dame 1175
Schilderij, staande dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B. Brugman, Christus met man 1167
B. Brugman, Christus met man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1165
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Schilderij, van Noordam 1155
Schilderij, van Noordam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Portret J. van Rossum 1151
Portret J. van Rossum

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, ongesigneerd 1145
Schilderij, ongesigneerd

Resultaat:

80 EUR