Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart en 2 etsen 1399
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Portret vissersman 1398
Portret vissersman

Resultaat:

70 EUR

2 Werken van Voskuil 1397
2 Werken van Voskuil
Startprijs 100 EUR
L. Steininger 1396
L. Steininger
Startprijs 80 EUR
Bachofer 1395
Bachofer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1394
2 Engelse prenten, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Ch. de Petit 1393
Schilderij, Ch. de Petit

Resultaat:

70 EUR

Onduidelijk, Duitse School 1392
Onduidelijk, Duitse School
Startprijs 100 EUR
K. Eberhardt 1391
K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, pruimen 1390
C. Cornelisz, pruimen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kopergravure, 18e eeuw 1389
Kopergravure, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, perziken 1388
C. Cornelisz, perziken

Resultaat:

95 EUR

Webert 1387
Webert
Startprijs 35 EUR
Verkocht
T.L. Grote 1386
T.L. Grote

Resultaat:

100 EUR

Vincent, oleografie 1385
Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR
2 Werken, winter en ree 1384
2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR
3 Werken, aquarellen 1383
3 Werken, aquarellen
Startprijs 80 EUR
Kopie (naakt), onduidelijk 1382
Kopie (naakt), onduidelijk
Startprijs 50 EUR
Teking 1381
Teking
Startprijs 100 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, citroen met kersen 1380
C. Cornelisz, citroen met kersen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij A.M vd MM 1879 1379
Schilderij A.M vd MM 1879

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Seidel 1923 1378
Seidel 1923

Resultaat:

90 EUR

Papyrus schilderij 1377
Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Th. Her 1893 1376
Th. Her 1893

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stilleven, H. Bos 1375
Stilleven, H. Bos

Resultaat:

80 EUR

Schilderij W.H.F Exmann 1374
Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 75 EUR
Religieuze reproductie 1373
Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR
Restsignatuur, improssionist 1372
Restsignatuur, improssionist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Aquarel dame 1371
Aquarel dame

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Portret, 19e eeuw 1370
Portret, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Hoffmann 1369
Hoffmann
Startprijs 60 EUR
Jaek Zorn 1368
Jaek Zorn
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw 1367
Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw

Resultaat:

67 EUR

Schilderij, D. Hartveld 1366
Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR
W. Lingenfelder?, stilleven 1365
W. Lingenfelder?, stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd damesportret 1364
Ongesigneerd damesportret

Resultaat:

40 EUR

Hans Klatt 1363
Hans Klatt
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Pendant, F. Gumsheimer 1362
Pendant, F. Gumsheimer

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Onduidelijk, winter 1361
Onduidelijk, winter

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Harry Winkler 1360
Harry Winkler

Resultaat:

90 EUR

Gustav-Weiss Loreth 1359
Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ongesigneerd ca. 1800 1358
Ongesigneerd ca. 1800

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Oleografieen in lijst 1357
2 Oleografieen in lijst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1356
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Debrus Degreffe 1355
M. Debrus Degreffe

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aafke Kelly 1354
Aafke Kelly

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeefdruk Guillaume 1353
Zeefdruk Guillaume

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd aquarel 1352
Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, Egnor? 1351
Schilderij, Egnor?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese aquarellen 1350
Chinese aquarellen

Resultaat:

35 EUR

Onduid. gesigigneerd, gitarist 1349
Onduid. gesigigneerd, gitarist
Startprijs 100 EUR
Schilderij Deneuf, strandgezicht 1348
Schilderij Deneuf, strandgezicht
Startprijs 75 EUR
H. Vissers 1347
H. Vissers
Startprijs 50 EUR
J.Heel 1346
J.Heel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Klein 18e eeuws schilderijtje 1345
Klein 18e eeuws schilderijtje

Resultaat:

120 EUR

Francois Viccon 1344
Francois Viccon
Startprijs 40 EUR
Ets, Starenberg 1343
Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR
Stadsgezicht A. Terhell 1342
Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Schilderij Adrie van Dijk 1341
Schilderij Adrie van Dijk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Houtsnede 1340
Houtsnede

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, Rely Joritsma 1339
Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Pendant 1338
Pendant

Resultaat:

40 EUR

Schilderij molen met ophaalbrug 1337
Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schilderij, vrouw op landweg 1336
Schilderij, vrouw op landweg

Resultaat:

75 EUR

3x Onduidelijk, litho 1335
3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, A. van Lawick van Pabst 1334
Schilderij, A. van Lawick van Pabst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij van Diggelen 1333
Schilderij van Diggelen

Resultaat:

80 EUR

meisjesportret L. Codecasa 1332
meisjesportret L. Codecasa
Startprijs 50 EUR
2x Meisjesportret 1331
2x Meisjesportret
Startprijs 50 EUR
Edouard Houbolt, Loosduinen 1330
Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Gravures, Maris Defregger 1329
2 Gravures, Maris Defregger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Maria Ruiter de Wit 1328
Maria Ruiter de Wit

Resultaat:

90 EUR

Schilderij berglandschap met koeien 1327
Schilderij berglandschap met koeien
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij 't schilt in Rijssen 1326
Schilderij 't schilt in Rijssen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Portret op paneel 1325
Portret op paneel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, P. van den Braken 1324
Schilderij, P. van den Braken

Resultaat:

90 EUR

Lansdschap C.Y Mension 1323
Lansdschap C.Y Mension
Startprijs 100 EUR
4 Litho's Duitsland 1322
4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR
Verkocht
P. van den Braken, stilleven 1321
P. van den Braken, stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ton Ancone 1320
Ton Ancone

Resultaat:

50 EUR

Schilderij , winterlanschap 1319
Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR
Verkocht
P. van den Braken, landschap 1318
P. van den Braken, landschap

Resultaat:

90 EUR

P. van den Braken, boerderijtje 1317
P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 90 EUR
Schilderij, schapen op hei 1316
Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, F.J. Ketelaar 1315
Schilderij, F.J. Ketelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
B. Brugman, Christus met man 1314
B. Brugman, Christus met man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij met roos, Annelies ter Kuile 1313
Schilderij met roos, Annelies ter Kuile

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Kruysen 1312
Schilderij, J. Kruysen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Labarde, boten in haven 1311
Schilderij, M. Labarde, boten in haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Aquarel, Kikkert 1310
Aquarel, Kikkert

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Kruysen 1309
Schilderij, J. Kruysen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, A. van Gils 1308
Schilderij, A. van Gils

Resultaat:

130 EUR

2 Werken 1307
2 Werken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Duitse werken 1306
2 Duitse werken

Resultaat:

50 EUR

C. de Melotty 1305
C. de Melotty
Startprijs 100 EUR
Ikoon 1304
Ikoon
Startprijs 100 EUR