Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G
H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G
W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.
H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.
F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G
Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G
Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G
Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G
Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G
Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G
Ongesigneerd Hollandse school omstreeks 1900, Hollandse stadshaven bij nacht, olieverf op paneel 32x40cm. Cond:G
Verso onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw (Frankrijk) koeien in landschap bij avond. olieverf op paneel. 14x6,7cm.
Jan Mankes 1889-1920 melkende boerin, houtsnede op papier. 14x20cm. Cond:G
Jules benoit Levy Parijs 1866-1952 Franse school, boerenvrouw bij haard, olieverf op paneel. 28x18cm. Cond:G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M
Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
D.H Winder 1893. 1870-1920 Engelse school, kat in hoge hoed, olieverf op paneel 23x33cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, riviergezicht met gebergte, huizen ruïne en figuren. Olieverf op paneel 32x27cm. Cond:R
Religieus tweezijdig ikoon, 17e 18e eeuws, Maria met kindje Jezus, een met en een zonder aureool, originele lijst. 48x33cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, landschap met herder en vee in de bergen, olieverf op paneel. 21x14,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
Hans Nickel omstreeks 1980, Duitse school, boer met paardenspan, olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Gerard Altmann 1877-1940, koe bij zonlicht onder bomen, olieverf op paneel. 29x22cm. Cond;G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G
Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G
Wolfgang Willrich 1943 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, sepia op papier 33x43,5cm. Cond:G
Wolfgang Willrich 1943, 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, gemengde techniek op papier. 29,5x43,5cm. Cond:G
Wolfgang Willrich, 1897-1948 Duitse school, Portret Adolf Hitler, sepia op papier, 46x30,5cm. Cond:G
Hollandse school omstreeks 1800, verso geetst Siemon de Vlieger, olieverf op koper paneel, Hollandse schepen op zee 41,5x31,5cm. Cond:R/G
Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Jan te Wierik 1992. hengelo 1954-2002 Haaksbergen, abstracte figuratieve voorstelling acryl op paneel. 86x85cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G
Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Paul Bodifee 1866-1939 (Deventer school) groot landschap langs de IJssel, 140x90cm. Olieverf op linnen, met prachtige vergulde lijst Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G