30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2) 1409
Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)

60 EUR

Ton Ancone, vrouw op weg 1414
Ton Ancone, vrouw op weg

60 EUR

Schilderij Perzisch schrift 1421
Schilderij Perzisch schrift

60 EUR

Schilderij boerderij 1428
Schilderij boerderij

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1450
Onduidelijk gesigneerd

60 EUR

N. Gumberger 1459
N. Gumberger

60 EUR

Landkaart Rome, 17e-18e eeuw 1474
Landkaart Rome, 17e-18e eeuw

60 EUR

Schilderij M. De Greef 1516
Schilderij M. De Greef

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1517
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900

60 EUR

A. Coogelingen, vissers 1531
A. Coogelingen, vissers

60 EUR

Twee werken Joop Vugs 1126
Twee werken Joop Vugs

50 EUR

Schilderij stilleven 1220
Schilderij stilleven

50 EUR

Schilderij Glaademans, koeien 1285
Schilderij Glaademans, koeien

50 EUR

Kaart Dokkum 1301
Kaart Dokkum

50 EUR

2 Duitse werken 1306
2 Duitse werken

50 EUR

Ton Ancone 1320
Ton Ancone

50 EUR

Schilderij, Egnor? 1351
Schilderij, Egnor?

50 EUR

M. Debrus Degreffe 1355
M. Debrus Degreffe

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1356
Onduidelijk gesigneerd

50 EUR

Vogelsang 1415
Vogelsang

50 EUR

Glas in lood ontwerp 1424
Glas in lood ontwerp

50 EUR

Schilderij, kopie H.J. 1440
Schilderij, kopie H.J.

50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1448
Ongesigneerd 19e eeuw

50 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1453
Ongesigneerd, 19e eeuw

50 EUR

Schilderij, Duits riviergezicht 1455
Schilderij, Duits riviergezicht

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw 1477
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw

50 EUR

J.A.S., 4x tulpen 1492
J.A.S., 4x tulpen

50 EUR

Twee antieke landkaarten 1513
Twee antieke landkaarten

50 EUR

2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

50 EUR

Schilderij Bloemen blauwe pot 1281
Schilderij Bloemen blauwe pot

45 EUR

Portret op paneel 1325
Portret op paneel

45 EUR

Schilderij Onduidelijk gesigneerd 1471
Schilderij Onduidelijk gesigneerd

45 EUR

Schilderij, J. Fehnendahl 1558
Schilderij, J. Fehnendahl

45 EUR

Schilderij, Hans Clausen 1561
Schilderij, Hans Clausen

45 EUR

Schilderij sneeuwlandschap 1241
Schilderij sneeuwlandschap

40 EUR

Agasel Tapallo 1894 1290
Agasel Tapallo 1894

40 EUR

Schilderij, F.J. Ketelaar 1315
Schilderij, F.J. Ketelaar

40 EUR

Pendant 1338
Pendant

40 EUR

Houtsnede 1340
Houtsnede

40 EUR

Ongesigneerd damesportret 1364
Ongesigneerd damesportret

40 EUR

G. Gabriel 1430
G. Gabriel

40 EUR

3 Antieke landkaarten 1472
3 Antieke landkaarten

40 EUR

Schilderij, Duitse school 1479
Schilderij, Duitse school

40 EUR

Diverse gravures, litho's, etsen. 1481
Diverse gravures, litho's, etsen.

40 EUR

Schilderij, Louis Toffoli 1482
Schilderij, Louis Toffoli

40 EUR

C. Neuhaus, stilleven rozen 1491
C. Neuhaus, stilleven rozen

40 EUR

3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1493
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.

40 EUR

Schilderij, naar Theofiel de Bock 1496
Schilderij, naar Theofiel de Bock

40 EUR