30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

4 Franse modeprenten 1497
4 Franse modeprenten

40 EUR

Schilderij, P. van den Braken 1499
Schilderij, P. van den Braken

40 EUR

Tekening Köhler Düsseldorf 1501
Tekening Köhler Düsseldorf

40 EUR

Schilderij , naar Louis Apol 1503
Schilderij , naar Louis Apol

40 EUR

Schilderij oud Hollandse voorstelling 1504
Schilderij oud Hollandse voorstelling

40 EUR

Leeuwenjacht ets in mooie lijst 1509
Leeuwenjacht ets in mooie lijst

40 EUR

Aquarel J. le Blanc 1520
Aquarel J. le Blanc

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, havengezicht 1522
Onduidelijk gesigneerd, havengezicht

40 EUR

Map diverse gravures 1524
Map diverse gravures

40 EUR

Gekleurde Litho 1530
Gekleurde Litho

40 EUR

Duits dorpsgezicht 1569
Duits dorpsgezicht

40 EUR

Chinese aquarellen 1350
Chinese aquarellen

35 EUR

3 Antieke landkaarten 1505
3 Antieke landkaarten

35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1515
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900

35 EUR

Schilderij, B. Mügge 1521
Schilderij, B. Mügge

35 EUR

Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1543
Verzameling Duitse houtsnedes etc.

35 EUR

Jachtprent 1273
Jachtprent

34 EUR

Landkaart 1250
Landkaart

30 EUR

Aquarel dame 1371
Aquarel dame

30 EUR

Schilderij, W. Dahmen 1514
Schilderij, W. Dahmen

30 EUR

Schilderij, P. Kraus 1912 1519
Schilderij, P. Kraus 1912

30 EUR

Ongesigneerd damesportret 1525
Ongesigneerd damesportret

30 EUR

Ets Roodenburgh 1534
Ets Roodenburgh

30 EUR

2x Harrie Schreienmachers 1547
2x Harrie Schreienmachers

30 EUR

Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

30 EUR

Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

25 EUR

Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

25 EUR

Schilderij, B. Mügge 1553
Schilderij, B. Mügge

25 EUR

Schilderij, W. Benz Baenitz 1554
Schilderij, W. Benz Baenitz

25 EUR

Landkaart Zittau, 17e eeuw 1555
Landkaart Zittau, 17e eeuw

25 EUR

Schilderij, H. Stumm 1533
Schilderij, H. Stumm

20 EUR

Schilderij, Italiaans meer 1535
Schilderij, Italiaans meer

20 EUR

Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

20 EUR

Oosters schilderij 1556
Oosters schilderij

20 EUR

Oosters schilderij 1557
Oosters schilderij

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1559
Onduidelijk gesigneerd, Oosters

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1560

20 EUR

H. ten Cate Weber 1570
H. ten Cate Weber

18 EUR

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

15 EUR