Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, A. van Gils
Resultaat: 130 EUR

Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G

Gravure, Blaeu
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 16e-17e eeuwse gravure Arcus Lucii Septimii Severei Augustii in Region Fori Romani Amstelodami Apod Detri Mortier. Waarschijnlijk door Johannes Blaeu, gravure op papier. 62x50cm. Cond:G

Schilderij A. van Gilst
Resultaat: 125 EUR

Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G

Schilderij, Daniels
Resultaat: 125 EUR

Daniels, havengezicht met ijspret 40x20cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Resultaat: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 120 EUR

Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G

Schilderij, visser bij petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Klein 18e eeuws schilderijtje
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

Onduidelijk, winter
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.

Kopergravure, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...

Corneille, vogel
Resultaat: 120 EUR

Gesigneerd Cirneille, naar Corneille, abstracte figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Gerard Krol
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G

Naief schilderij
Resultaat: 110 EUR

Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G

B.H. Bolink
Resultaat: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

Schilderij, zittende man
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Aquarel, bloemen
Resultaat: 110 EUR

Max Brünning 1887-1968 Duitse school, dame geeft bloem water, ets op papier 34x22cm. Cond:R/G

Schilderij, J. Damstra
Resultaat: 100 EUR

Jeroen Damstra omstreeks 1930, poldergezicht met boerderij en boer, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Wessels, stalinterieur
Resultaat: 100 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Schilderij, staande dame
Resultaat: 100 EUR

Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Waterlandschap H. Poeder
Resultaat: 100 EUR

Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G

Schilderij schaap
Resultaat: 100 EUR

Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G

Schilderij portret
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G

C. Kimmel, wandelaars
Resultaat: 100 EUR

C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G

3 Etsen Dokkum
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke ingekleurde gravures, gezichten op Dokkum, gravures op papier 11-24cm. Cond:G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G

2 Oleografieen in lijst
Resultaat: 100 EUR

Oude oleografieen in gouden lijst omstreeks 1980 met Engelse voorstellingen John Constable. In goede staat 100x70cm.

T.L. Grote
Resultaat: 100 EUR

T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Schilderij, gesign. moeder met kind
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, interieur moeder met kind, olieverf op paneel 17,5x13cm. Cond:G

Schilderij Camiel Mees
Resultaat: 100 EUR

Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G

Schilderij naakte dame
Resultaat: 100 EUR

Ritter of Rüter onduidelijk, Duitse school omstreeks 1930, buste naakte dame, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 95 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw, romantische voorstelling, tonnenmaker met figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Handgesigneerde ets Anton Pieck
Resultaat: 90 EUR

Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 90 EUR

Bernard Schregel Fecit 1870-1956 Den Haag, boerderij aan beek, olieverf op linnen 41x27cm. Cond;G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G

Aquarel, Kikkert
Resultaat: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G

P. van den Braken, landschap
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 90 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

Harry Winkler
Resultaat: 90 EUR

Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G

Th. Her 1893
Resultaat: 90 EUR

Th. Her 1893 (1838-1892) Duitse school, bospad bij Nymphenburg, Gouache op papier. Cond:G 35x53cm.

Seidel 1923
Resultaat: 90 EUR

Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G

Winterlandschap Amsterdam
Resultaat: 90 EUR

G. Anrooij? omstreeks 1970 impressionistisch stadshavengezicht, olieverf op linnen. 80x100cm.

Schilderij, tram Den Haag
Resultaat: 90 EUR

L. Gorringer 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

Maria en jesus in bronzen lijst
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke religieuse schilderijen in bronzen lijsten, omstreeks 1900, deels geschilderd, waarschijnlijk voorgedrukt. 40-45cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd kunstwerk
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G

Schilderij, Duitse soldaat
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G

Schilderij, ongesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G

Litho Picasso
Resultaat: 80 EUR

Picasso 1.8.57, handgesigneerd, strandvoorstelling, 27x37cm. Lithografie op papier

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, zeilboten voor klippen, olieverf op paneel 22x16cm Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, Zutphen 1891-1955, portret oude man met baard, olieverf op paneel, 40x48cm. Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch 1911, landschap bij nacht met kruisiging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

2 Gravures, Maris Defregger
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gravures omstreeks 1900, Jacob Maris en fr Defregger, windmolen en interieur met figuur, gravures op papier. 60x45 en 42x34cm. Cond:R/G

Schilderij van Diggelen
Resultaat: 80 EUR

C.A. van Diggelen omstreeks 1920, landschap met sprokkelhout, zoekende boer, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:R/G

Schilderij, A. van Lawick van Pabst
Resultaat: 80 EUR

A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G

Zeefdruk Guillaume
Resultaat: 80 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Stilleven, H. Bos
Resultaat: 80 EUR

Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, pruimen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Walter Kolb
Resultaat: 80 EUR

Walter Kolb omstreeks 1930, Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 37x50cm. Cond:G

Schilderij, H. van Langen
Resultaat: 75 EUR

H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 vrouw op landweg, olieverf op paneel. 21x24cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G

Pendant, F. Gumsheimer
Resultaat: 75 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G

Portret, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G

Schilderij A.M vd MM 1879
Resultaat: 75 EUR

A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G

Schilderij, naar van Gestel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G

Fr. Melchers, litho
Resultaat: 70 EUR

Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G

Schilderij, Ch. de Petit
Resultaat: 70 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Portret vissersman
Resultaat: 70 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Duitse School
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, verso Düsseldorf, Duitse school, vissersboten op zee, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Ongesigneerd portret
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R

Hong Fan, meisje met zonnebril
Resultaat: 70 EUR

Hong Fan 2006, meisje met minirok en zonnenbril, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Resultaat: 67 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Ikoon
Resultaat: 65 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Schilderij, strandje
Resultaat: 65 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd stilleven met fruit, olieverf op paneel. Cond:G

Japanse houtsnede
Resultaat: 60 EUR

Japanse houtsnede

Schilderij met boot
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 zeilboten op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, Dispo
Resultaat: 60 EUR

George Jan Dispo senior, omstreeks 1950 Amsterdam zuiderkerk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Schilderij koeien in landschap
Resultaat: 60 EUR

J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie, ingekleurde ets op papier 52x38cm. Cond;G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Resultaat: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Resultaat: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Schilderij 't schilt in Rijssen
Resultaat: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Ingeborg Böings
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G