Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 45
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren doos, India 242
Zilveren doos, India

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gembercoupe 247
Gembercoupe

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren antiek mes 397
Zilveren antiek mes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren schaar, 18e eeuw 443
Zilveren schaar, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 73
Zilveren kandelaar

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren soeplepel(sauslepel) 249
Zilveren soeplepel(sauslepel)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 95
Zilveren schaal

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaars 121
2 Zilveren kandelaars

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren hengselmandje 296
Zilveren hengselmandje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerblaadje Jugendstil 70
Zilveren presenteerblaadje Jugendstil

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kristallen menageset met zilver 119
Kristallen menageset met zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerblaadje 320
Zilveren presenteerblaadje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rookstel 345
Rookstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
7 Zilveren bestekdelen 550
7 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Stel zilveren sauslepels 774
Stel zilveren sauslepels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 823
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren schaal Deens 222
Zilveren schaal Deens

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilver 272
Wandelstok met zilver

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4 Zilveren beursjes 340
4 Zilveren beursjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren kinderbeker+servetringen 565
Zilveren kinderbeker+servetringen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren theeduim, roomlepel en suikerschep 625
Zilveren theeduim, roomlepel en suikerschep

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Zilveren tamboereernaalden 647
2 Zilveren tamboereernaalden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stel zilveren roosvaasjes 697
Stel zilveren roosvaasjes

Resultaat:

110 EUR