Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren dienblad met 2 koektrommels 1
Zilveren dienblad met 2 koektrommels

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Staphorster Kerkbijbel met zilver 14
Staphorster Kerkbijbel met zilver

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Zilveren kist 342
Zilveren kist

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren mand met hengsel 67
Zilveren mand met hengsel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bijbel 1867 met zilverwerk 369
Bijbel 1867 met zilverwerk

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Zilveren bierpul 15
Zilveren bierpul

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren naainecessaire-combinatie 125
Zilveren naainecessaire-combinatie

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 21
Zilveren dienblad

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren schatkistje, emaille 25
Zilveren schatkistje, emaille

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren koloniale tabaksdoos 74
Zilveren koloniale tabaksdoos

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies, 3 delig 97
Zilveren theeservies, 3 delig

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 489
Zilveren bestek

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3-delig 19
Zilveren servies, 3-delig

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilver vergulde brandewijnkom 347
Zilver vergulde brandewijnkom

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Tas 18e eeuw, zilv. beugel 316
Tas 18e eeuw, zilv. beugel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren opengewerkte geurdoos 46
Zilveren opengewerkte geurdoos

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
9 Zilveren bestekdelen, Middelburg 96
9 Zilveren bestekdelen, Middelburg

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 138
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 142
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17 Zilveren bestekdelen 195
17 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke thorapointer Rusland 41
Antieke thorapointer Rusland

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 20
Zilveren broodmand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 24
Zilveren schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoosje 47
Zilveren dekseldoosje

Resultaat:

300 EUR