Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x De Denker (Auguste Rodin), 1x Doornuittrekker (Griekse oudheden), 1x Nimf met schorpioen (Lorenzo Bartolini), 9-13cm. C...
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Antieke jager met geschoten Gems, gemonteerd op steen(origineel) omstreeks 1900 in goede staat. 30cm.
Groot 19e eeuws beeld, voorstellende Goltzius, compositiemetaal(regule) scheurtje achter in nek, 44cm. Cond;G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Antieke bronzen mus, omstreeks 1900 met restvergulding op snavel, 2 kleurig gepatineerd, mogelijk Weens(poot gebroken, wel erbij) 4x7,5x3cm. Cond:R
Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G
Twee bronzen met marmeren boekensteunen, 21e eeuw, 2 ijsberen in goede staat, 17,5x13x16cm. Cond:G
Zware bronsgegoten struisvogel op zwart marmeren basement naar Pablo Picasso, 21e eeuw, 46cm Cond:G
Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G
Antieke Hermes, gemonteerd op steen, omstreeks 1880, compositie metaal. 12-18cm. Cond:G
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Grote oude koud beschilderde bronzen haan, in Weense stijl, 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Zware bronsgegoten Bizon op marmeren basement, 21e eeuw, 27x38x16cm. Cond:G
Grote bronzen figuur, vrouw op canape, op zwart marmeren basement 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Miol, in goede staat 36x32x19cm. Cond:G
Janny Brugman de Vries (vrouw Berry Brugman) Bronzen naakte dame met monogram J.B. 24cm. Cond:G
Twee antieke bronzen bustes van koninklijke kinderen, omstreeks 1900, ongesigneerd 8-9cm.
Groot houtgestoken Afrikaans beeld 20e eeuw gesigneerd A Prophof 154cm.
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G
Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.
Antieke bronzen Faun op zwart marmeren sokkel, 2e helft 19e eeuw. 38cm.Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G
Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Zeldzaam groot antiek beeld, Arabier te paard met los geweer en geschoten wild achter paard. prachtig gepatineerd en vergulding, gemonteerd op- marmeren basement omstreeks 1920, in zeer goede staat. 2...
Museale Russische bronzen sculptuur door: C.F. Woerffel. Twee passerende Russische arresledes met figuren. Gietstempel 1877, in zeer goede staat. 24x50x28cm.