Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen putti met fluit
Startprijs 400 EUR

Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G

Terracotta beeld met kind
Startprijs 375 EUR

Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G

Bronsje met ivoor
Startprijs 325 EUR

Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G

Verbronst paard met Chinese ambtenaar
Startprijs 320 EUR

Bronskleurig Chinees paard met keizer, 2e helft 20e eeuw (metalen stift afgebroken) 35x36x12cm. Cond:R/G

Antieke Chinese bronzen boedha
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G

Bronzen beeld Eugen Wagner
Startprijs 280 EUR

Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G

Bronzen beeld geliefden
Startprijs 275 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G

Houten heilig beeld
Startprijs 275 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G

Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Grote bronzen centaur met naakte dame op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw 51cm.

Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G

2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR

Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G

Bronzen beeld, olifant
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.

Bronzen beeld, vuurkorf
Startprijs 250 EUR

Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.

Zuid Duitse barok heilige
Startprijs 250 EUR

Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.

Beeld van een hert
Startprijs 230 EUR

Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G

Terracotta beeld
Startprijs 220 EUR

Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G

Twee houten beelden
Startprijs 220 EUR

Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.

Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 200 EUR

Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G

2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.

Weens brons met vogels
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G

Beeld oude arabische man
Startprijs 180 EUR

Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G

Art Deco beeld
Startprijs 160 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G

Grote bronzen leeuw met slang
Startprijs 160 EUR

Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm.