J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G
Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, riviergezicht met molen, olieverf op linnen 26x19cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, het wiede, aquarel op papier 17x11cm. Cond;G
Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw moderne compositie van gezichten, olieverf op linnen 120x98cm. Cond:G
J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G
C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G
Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G
Drie antieke Perzische schilderijen met teksten omstreeks 1900, figuren voorstelling met o.a. bladgoud(vlekken) 12-23cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met aardbeien, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Twee x onduidelijk monogram Duitse school, 2 figurenvoorstellingen naar Carl Spitzweg, olieverf op linnen 60x20cm. Cond:R/G
Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G
Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...
M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G
J.H. te Pas landschap met opvliegende eenden, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G
G. v.d Burg, omstreeks 1900, boerin met schapen in landschap, olieverf op paneel 26x16cm. Cond;G
C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G
Kampf omstreeks 1970 Duitse vaas met bloemen, olieverf op paneel 30x24cm. Cond:G
W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G
Twee antieke Japanse houtsnedes gesigneerd 19e eeuw, krijger op wolk, verso Katsushika Hokusai, 1760-1849 en figuren in keizerlijke tuin, houtsnedes op papier, 20x15 en 37x24cm. Cond:R/G
Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G
Otto Rohkamm, omstreeks 1950, Duitse school, twee berglandschappen, aquarellen op papier 28x40cm. Cond:G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G