Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1630 Resultaten
Kavel: 6034

Cheng Lung vaas, gemerkt

Resultaat: 18.500 EUR

Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.


Kavel: 64

Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

Resultaat: 5.500 EUR

Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 ge...


Kavel: 1027

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat: 3.000 EUR

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...


Kavel: 3513

Pendule 3 gaats

Resultaat: 2.700 EUR

Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...


Kavel: 3500

Kolompendule onder glas ca. 1800

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G


Kavel: 6199

Fam Rose tegel

Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G


Kavel: 4000

Kunst kabinet

Resultaat: 2.250 EUR

Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.


Kavel: 6000

RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G


Kavel: 1006

Schilderij Klaas Bernink

Resultaat: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G


Kavel: 4005

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.750 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G


Kavel: 3514

Schilderijklok

Resultaat: 1.700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G


Kavel: 3555

Kleine pendule

Resultaat: 1.700 EUR

Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G


Kavel: 4004

Italiaanse Renaissance kist

Resultaat: 1.600 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G


Kavel: 4017

Mahoniehouten kabinet

Resultaat: 1.600 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.


Kavel: 3580

Toren uurwerk

Resultaat: 1.550 EUR

Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.


Kavel: 6018

5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.


Kavel: 4007

Barok ladencommode

Resultaat: 1.400 EUR

Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.


Kavel: 6001

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Resultaat: 1.400 EUR

Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.


Kavel: 6003

RAM vaasje, "Sierlijk"

Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G


Kavel: 4001

Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat: 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G


Kavel: 39

Groot zilveren servies

Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...


Kavel: 54

Witgouden oorhangers saffier en diamant

Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...


Kavel: 439

Groot zilveren bestek, puntfilet

Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...


Kavel: 1017

Else Berg

Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.


Kavel: 3528

Pendule waterval

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G


Kavel: 4016

Chiffoniere met intarsia

Resultaat: 1.200 EUR

Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G


Kavel: 6037

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G


Kavel: 6248

Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt

Resultaat: 1.200 EUR

Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G


Kavel: 2005

2 Empire stijl kandelaars

Resultaat: 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G


Kavel: 3551

Egyptisch pendulestel

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G


Kavel: 4018

Louis Seize commode 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.


Kavel: 6011

2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Resultaat: 1.000 EUR

Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.


Kavel: 1070

J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat: 925 EUR

Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G


Kavel: 3532

Religieuse pendule

Resultaat: 915 EUR

Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G


Kavel: 12

Bloedkoralen collier

Resultaat: 900 EUR

Collier van mooie grote bloedkoralen, ø 10 mm. Lengte 40 cm. ca. 72 gr. Voorzien van gouden veeroog en slotoog


Kavel: 4021

Mahonie barok secretaire

Resultaat: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...


Kavel: 5548

Groen kristallen pot, vuurvergulde knop

Resultaat: 900 EUR

Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G


Kavel: 99

Bijbel met zilveren sluiting

Resultaat: 860 EUR

Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een geconto...


Kavel: 14

Zilveren koffieservies 5 delig

Resultaat: 800 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje. Model Versailles, vierkant met inspringende hoeken. De koffie- en theekan zijn voorzien va...


Kavel: 755

Gouden oorstekers met briljant

Resultaat: 800 EUR

Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...


Kavel: 3675

Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat: 800 EUR

Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....


Kavel: 4003

Baroksecretaire

Resultaat: 800 EUR

Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.


Kavel: 4020

Goudkleurige console, hout

Resultaat: 800 EUR

Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G


Kavel: 4097

Spinet met bankje

Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.


Kavel: 6010

Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat: 800 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G


Kavel: 1015

Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde

Resultaat: 750 EUR

Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G


Kavel: 1030

J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat: 750 EUR

J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G


Kavel: 1039

Ton Smits

Resultaat: 750 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G