Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren scharen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee antieke zilveren scharen, beiden met gekrulde benen en stalen scharen. Langste schaar met gekrulde benen ophangogen is gerestaureerd. MT.: Onleesbaar. 13-14 cm.

Vaas met gemodelleerd gezicht
Startprijs 90 EUR

Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G

2 Benen snuffbottles
Startprijs 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Antieke kolomklok
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G

2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Startprijs 110 EUR

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"
Resultaat: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.

Antieke grammofoon
Startprijs 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Klok, Willem Penaat
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.

Vierglazen klokje met witte omlijsting
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

2 Broches met haarwerk
Resultaat: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Nicolaas klok
Resultaat: 375 EUR

Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

2 Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

Design ring Novitum
Startprijs 25 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Uurwerk met emaille wijzerplaat
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...

Pronkbeker
Startprijs 40 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Vuurvergulde pendule
Startprijs 250 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Gouden armband met amethist 5 rij
Resultaat: 150 EUR

Armband van amethisten met een gouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen gefacetteerde amethistkralen, ø 6 mm, bevestigd aan een fraaie gouden sluiting in de vorm van een vlinder met witte steentj...

Wandelstok
Startprijs 80 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G