Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Gouden sieradenset, 585/000, met maansteen. Bestaande uit een gouden ring met strakke band en in het midden bezet met een ovale cabouchon geslepen maansteen, ø 56, een slangcollier met een ovale hange...
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Prachtig zilveren dienblad, Art Deco 835/000,Hollands. Schuitvormig dienblad met drie dubbele filetrand. MT.: Koninkelijk zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: S 1928 ca 838 gr. 28x42 cm.
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Gouden collier en hanger, 585/000 met briljant. Gourmetcollier, 2 mm, met daaraan een ruitvormige hanger met opstaande hoeken. In het midden van de hanger zit een bolle schuif voorzien van krulgravure...
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Visserveerbestek, met zilveren heften, 800/000, voorzien van parelrand en stalen vork en schepgedeelte voorzien van fraaie gegraveerde bewerkingen met bloemen krullen en een vis. Lengte 29 cm.Een enke...
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Drie naaldenkokers bestaande uit een ivoren, een houten en een zilveren koker. Ivoren cylindervormige koker met spiraalvormige bewerking, een houten koker met getorste bewerking met ivoren bewerkte ui...
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Broche van een uitgesneden camee met briljant en een zilveren brochering. Grote uitgesneden camee, 60x36 mm, met 2 briljanten, wat bruinig van kleur, met zilveren brochering. In goede staat.
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Twee bijbels met goudsnede. Eén bijbel met bruin lederen omslag voorzien van gecontourneerd gouden slot met Biedermeier gravure, 585/000. En een bijbel met donkerbruine omslag voorzien van zilveren ge...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G