F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R
Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...
Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.
Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M