Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Tanzanietstenen
Resultaat: 40 EUR

Drie tanzanietstenen, 7x9 mm, gefacetteerd met kussenslijpsel. totaal ca 7,5 crt Voorzien diverse insluitsels

Zilveren peper- zout en mosterdstel met lepel
Startprijs 180 EUR

Casette met kristallen peper-, zout- en mosterdstel met zilver, 835/000. Kristallen mosterdset met ruitslijpsel, voorzien van zilveren rand, dop en strooier, versierd met parelrand. met 2 zilveren lep...

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Bronzen engel lamp
Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

Zilveren choker met zirconia
Startprijs 60 EUR

Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...

2 Petroleumlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Zilveren bowllepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren morellenlepel, 835/000. Lepel met lange steel en kleine bak met schenktuit. De steel loopt puntig en heeft een uitgewerkte klaver. jl.:N 1923 ca. 58 gr. ø 4,5x24 cm In goede staat

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G

Zilveren tuitzeef
Startprijs 50 EUR

Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant voorzien van landstempel Zweden vanaf 1752, onbekend meesterteken, FD, ca 15gr. 3x5øcm.

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 40 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

3 Naaldenkokers, zilver
Startprijs 150 EUR

Drie naaldenkokers bestaande uit een ivoren, een houten en een zilveren koker. Ivoren cylindervormige koker met spiraalvormige bewerking, een houten koker met getorste bewerking met ivoren bewerkte ui...

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

2 Bijbels met gouden en zilveren slot
Startprijs 150 EUR

Twee bijbels met goudsnede. Eén bijbel met bruin lederen omslag voorzien van gecontourneerd gouden slot met Biedermeier gravure, 585/000. En een bijbel met donkerbruine omslag voorzien van zilveren ge...

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Z|ilveren armband met koffieboonschakel, 835/000.

2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Startprijs 110 EUR

Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...

2 Broches met haarwerk
Resultaat: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Design ring Novitum
Startprijs 25 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

H.K. Onnes, kinderportret
Resultaat: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

4 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

Heilige Sava
Startprijs 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G