Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Minisetje, klok met kandelaren 3522
Minisetje, klok met kandelaren
Startprijs 440 EUR
Verkocht
Staande klok, Warming 3535
Staande klok, Warming

Resultaat:

275 EUR

Antieke kolomklok 3552
Antieke kolomklok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Klok, Willem Penaat 3569
Klok, Willem Penaat

Resultaat:

130 EUR

Vierglazen klokje met witte omlijsting 3586
Vierglazen klokje met witte omlijsting
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Nicolaas klok 3603
Nicolaas klok

Resultaat:

375 EUR

Uurwerk met emaille wijzerplaat 3620
Uurwerk met emaille wijzerplaat
Startprijs 300 EUR
Vuurvergulde pendule 3637
Vuurvergulde pendule
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

Resultaat:

30 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Resultaat:

430 EUR

Wandelstok 2306
Wandelstok
Startprijs 80 EUR
Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Eikenkistje 4108
Eikenkistje
Startprijs 350 EUR
Slot 2340
Slot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Engelse mahoniehouten stoel 4125
Engelse mahoniehouten stoel

Resultaat:

120 EUR

2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR
Rol prenten, erotica 2374
Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR
Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR