Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.