31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Ernst Plank toverlantaarn+ 21 plaatjes 3055
Ernst Plank toverlantaarn+ 21 plaatjes
Startprijs 60 EUR
Restsignatuur, improssionist 1503
Restsignatuur, improssionist
Startprijs 30 EUR
Gouden ring Dolfijn 627
Gouden ring Dolfijn
Startprijs 275 EUR
35 Gravures, anno 1694 1496
35 Gravures, anno 1694
Startprijs 180 EUR
Wieg en poppenstoel 3030
Wieg en poppenstoel
Startprijs 40 EUR
Stoommachine 3025
Stoommachine

75 EUR

Witgouden ring met diamant 609
Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR
L. Steininger 1462
L. Steininger
Startprijs 40 EUR
Mechanische pop met speeldoos 3000
Mechanische pop met speeldoos

275 EUR

Gouden ring met briljant 576
Gouden ring met briljant
Startprijs 100 EUR
Kavel zilver 574
Kavel zilver

35 EUR

Zilveren fazant met robijn-ogen 38
Zilveren fazant met robijn-ogen
Startprijs 950 EUR
Zilveren miniatuur piano 566
Zilveren miniatuur piano
Startprijs 80 EUR
Zilveren miniatuur, koets 565
Zilveren miniatuur, koets

40 EUR

Divers munt- en briefgeld 2713
Divers munt- en briefgeld

50 EUR

8 19e Eeuwse landkaarten 1444
8 19e Eeuwse landkaarten

60 EUR

A. Nilsson, haven 1439
A. Nilsson, haven

50 EUR

Winsem, boederij aan het water 1437
Winsem, boederij aan het water
Startprijs 100 EUR
koord collier, koraal 560
koord collier, koraal

60 EUR

Zilveren pijpcomfoor 23
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR
2 antieke Engelse gravures 1420
2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR
Lot design horloge, 6 stuks 552
Lot design horloge, 6 stuks

65 EUR

Gustav-Weiss Loreth 1405
Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 50 EUR
S. Lettenbicht 1380
S. Lettenbicht
Startprijs 40 EUR