Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat
Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G
Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.
Wit gouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Witgouden rozet ring met de buitenste rand bezet met 12 rond gefacetteerde blauw saffieren, in het midden een briljant geslepen diamant en de middens...
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Zilveren gesp en twee pijpendoppen, 835/000. Een gesp met Bloem en krulbewerkingen en 2 pijpendoppen met geschulpte rand en stervormige gaten. Voorzien van ketting. totaal ca 80 gr.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...
Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G