Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.
Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.
Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Twee Holland Rail H0 locs: 1x NS2416 en 1x NS2447, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...
Zilveren roomlepel en suikerschep met kornalijnen greep, 835/000. Roomlepel met ovale bak met geschulpte rand. De steel is voorzien van een krulornament en grifioen en een suikerschep met vinderbak me...
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Antieke origineel gelithografeerde poppenwagen omstreeks 1900(kap beschadigd) met schildpas celluloiud meisjespop nr 49 met originele kleertjes, 49cm. Cond;R/G 70x80x34cm.
Zilveren schaaltje met bolle rand voorzien van één uitgewerkte greep in de vorm van een gestilleerd palmet. 11x17x3,5 cm. ca 130 gr. In goede staat.
Lang snoer bloedkoraaltakjes met gouden bolsluiting, 585/000 met bloedkoraal. Breedte 8-12mm. Lengte 64 cm. ca 32 gr.
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Twee colliers van zoetwaterparels, een collier van ovaal/ronde parels, ø 9mm, 45 cm en een collier van kleine en grotere grillig gevormde parels, multicolour, 4-8mm. Lengte 70 cm
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
Bijzonder fraaie Empire zilveren tabakspot met bijbehorende pijpcomfoor, 800/000. Uit de tijd van het Franse Keizerrijk. Schuitvormige tabakspot versierd met parelrand en gezaagd s-patroon. Verfraaid ...
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Witgouden oorstekers, 585/000 met onyx en wittopaas. Oorstekers in de vorm van een staafje met daaronder hangend een peervormige onyx, totaal 5,53 krt, met witgouden hulsje bezet met wittopaas, totaal...
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Roco H0 43679, NS BR 1700, in originele doos en in goede staat
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Stel 835/000 zilveren gehamerde kommetjes op voet en met oorgrepen. ca 54 gr. 4x6,5øcm. Zweeds MT.: ABC 1965-1966. In goede staat
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 47162, 47160, 46934, 47160, 4368, 47474, 46340, 46554, 47474, 47406. Diverse condities.
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Lot van 4 antieke Duitse poppen, omstreeks 1930, 2x schildpad Kammer en Reinhardt poppen, goed, 1x Simon Halbig porseleinen kop kapot, gelede lichaam compleet. 1x celluloid pop MMM 800/46, gaatje in n...
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Fraaie ring zilver rose-verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr. In goede staat.
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000, Voorzien van een getorste steel met een gecontourneerd heft en een Art-Nouveau randgravure. plm. 1875 Lengte 13 cm. ca 29 gr. In goede staat.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.