Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Fraaie ring zilver rose-verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Twaalf diverse oude Oosterse witmetalen ringen met o.a. turkoois, lapis en koraal.
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Strakke zilveren ring, 925/000, met rode stenen. Strakke brede ring met 5 baquette geslepen rode zirconia's. Breedte 8 mm. ø 57 Nieuw
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
Vier zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een vrouw bij de pomp, 5x3x3cm, een vrouw met een juk, MT. Nieuwpoort nv Nieuwpoort, 3,5x3x4cm, een viskraam met verkoper en klant, 3,5x4,5x3cm en kaze...
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...
Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R