Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489
Resultaat: 60 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...

5x Hummel: 119, 336, 47/0, 13 2/0, 98 2/0
Resultaat: 85 EUR

Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 119 "Postman" (1979-1990), 1x nr. 336 "Close Harmony" (1979-1990), 1x nr. 47/0 "Goose Girl" (1972-1979), 1x nr. 13 2/0 "Meditation" (1979-1990) en 1x nr. 98 2/...

Zilveren slavenarmband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren slavenband, 916/000, plat strak model met een rij met 13 opgelegde staafjes. Voorzien van Fins importkeur, 1962. Breedte 17-11,5 mm. ø 6x4cm. ca 25,9 gr. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee miniaturen van rietvlechters, 835/000, een rietvlechter van manden en een rietvlechter van stoelen, MT.: Stout Rotterdam, jl.: R:1977 Grootte 5x3,5x3cm totaal ca 48 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een schommelstoel, 3,5x2,5x4,5cm, een gecontourneerde tafel, 5,5x3,5x3,5cm MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. En een bank, 5x3x5cm, MT.: Hooijkaas, Schoonhov...

Geslepen kristallen coupe en roomkan
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en bijbehorende coupe, beiden voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voeten, omstreeks 1870, ø14x12cm en 8x9x15cm. In goede staat.

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen deksecoupe op onderschotel met diverse gematteerde graveringen, o.a. meanderdecor en voorzien van fraaie 835/000 zilveren puntknop. Mt. C.E.Held- Amsterdam, omstreeks 1870. ø16x17c...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.

Gouden ring met saffier en parel
Resultaat: 130 EUR

Gouden ring, 585/000, met in het midden 3 cultivé parels, ø 4 mm. Om de parels zit een rechthoekige zetting met daarin 20 kleine rond gefacetteerde blauw saffieren. 18x9 mm. Met fraaie krulbewerkingen...

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR

Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G

Wedgewood theeservies
Resultaat: 50 EUR

Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G

Bijzondere verzilverde kristallen vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie

6 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.

Inktstel met zilver
Startprijs 160 EUR

Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...

Papbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees 18e eeuws papbord met tuindecor, in goede staat 3,8x16øcm.

3 Delftse borden
Resultaat: 125 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G

Gouden oorstekers diamant en onyx
Startprijs 180 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met een 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca...

Gouden ring met briljant
Resultaat: 210 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.

Gouden ring met briljant
Startprijs 260 EUR

Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59

Carneool armband
Startprijs 80 EUR

Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...

Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G

2 Elfenplaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R

Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G

Collier van tijgeroog
Startprijs 25 EUR

Collier van tijgeroog met double sluiting. Collier van verlopende tijgeroogkralen, getrommeld, 9-21 mm, met double draaislot. lengte 65 cm.

Diverse gouden sieraden
Resultaat: 175 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een weegschaal, 3,5x2cm, een haardstel, 4x9cm, en een stoof versierd met gravues, MT.:Loorn de Jong, Schoonhoven, 1967-1982, ø 3,7x3,7 cm. Totaal ca 38 gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 klontentang met fraaie bloemstelen en klauwpoten Mt.: J.A. Dal en C. Schoorl, Amsterdam jl.:V:1930, ca 29gr. 12cm.

Serveercouvert + slijpmes met been
Startprijs 25 EUR

Zilveren serveercouvert en slijpmes met benen heft. Voorsnijcouvert bestaande uit een vork en mes met zilveren heften voorzien van Guillache bewerking en medaillon aan de onderzijde, Duits, en een sli...

Zilveren vaasje
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat

Witgouden hanger met saffier en briljant
Resultaat: 80 EUR

Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...

Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 800 EUR

Ring WG750/000 met saffieren en briljanten. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met brilj...

Ring groene steen steen, donker
Startprijs 70 EUR

Ring, 333/000, met donkergroene steen. Fijne ring met een langwerpige groene steen, mist hoekje. 8x11mm. ø 56. ca 4,1 gr.

Zilveren kapspiegel
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...

Gouden collier met medaillon
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm

Zilveren broche met markesiet, vlinder
Startprijs 20 EUR

Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr

Gouden oorschroeven, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.

Collier van zoetwaterparels
Startprijs 120 EUR

Collier van zoetwaterparels met veerslot, 333/000. Collier van rozige en grijzige licht barok zoetwaterparels, 12,5-14 mm. Lengte 47 cm. ca 102 gr.

Zilveren naaischaartje
Startprijs 75 EUR

Naaischaartje met fraaie rijkbewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.

Zilveren lepelstandaard met lepels
Startprijs 280 EUR

Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...

Zilveren broodvork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Ovaal zilveren doosje met rozenkrans
Resultaat: 80 EUR

Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat

Gouden collier
Startprijs 110 EUR

Collier, drie kleuren goud, 750/000. Plat fijn GG schakel met in het midden een WG of RG blokje, om-en-om. Het blokje is gematteerd. Lengte 40 cm. Breedte 2,4 mm. ca 4,5 gr

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund

Odeurkarafje
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen odeurkarafje met stop op 830/000 zilveren onderschotel met fraaie florale opengewerkte rand, Mt. B.W van Eldik Zuthpen ø8x12cm

3 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met een licht blauwe steen, en 2 ringen met Lapis Lazuli. Totaal ca 7 gr. Nieuw

Kristallen roomkan
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voet met parelrand, Mt. K. Schuurman Amsterdam, omstreeks 1890, 12x8x13 cm. In goede staat

Parelcollier
Startprijs 25 EUR

Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw

2 kristallen potjes
Resultaat: 45 EUR

Twee geslepen kristallen potjes met divers slijpsel en geslepen kristalen binnenstopjes, 925/000 zilveren doppen, 1x Londen anno 1927 en 1x Birmingham anno 1911, hoogte 6 cm, In goede staat

Zilveren lipstickhouder met emaille
Startprijs 30 EUR

Zilveren 935/000 lipstickhouder met zwart emaille en florale afbeeldingen. 6 cm ca 13 gr.

Barnsteen oorhangers
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 40 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.

7 Zilveren letterbroches
Startprijs 25 EUR

Zeven zilveren letterbroches, 835/000. ca. 14 gr. 3x3cm.

Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

J. Hovener, spelende kittens
Resultaat: 450 EUR

J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

A.J. Zwart
Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G

J. Mankes, nestkuiken
Resultaat: 390 EUR

Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G

D.H. Winder,
Resultaat: 330 EUR

D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G

Meisjesportret, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

Antiek Russisch ikoon
Startprijs 400 EUR

Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...

W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 250 EUR

W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

Schilderij
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G

Schilderij, August Löffler
Resultaat: 650 EUR

August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G

Van Looy, eenden
Startprijs 150 EUR

Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

W. v.d Ven, bloesembomen
Startprijs 150 EUR

W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Schilderij Königsse, berglandschap
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Heyendahl
Resultaat: 150 EUR

Joseph Heyendahl omstreeks 1900, Duitse school 1844-1906 Düsseldorferschule landschap met boerin en schapen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

Monnik
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G

Daniels, strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Daniels, 21e eeuw strandgezicht Katwijk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G

Germ de Jong, stilleven
Startprijs 300 EUR

Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G

Charles Duval, zonsondergang
Resultaat: 200 EUR

Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G

Schilderij paarden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR

M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

F. Corsius, stoomboot
Startprijs 180 EUR

F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Schilderij, zeilschip
Resultaat: 75 EUR

J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Voorouderportretten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

B. Salviati
Resultaat: 50 EUR

Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G

Schilderij, J.R. Ruys
Resultaat: 80 EUR

J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G

V. Voorthuizen, bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

E. Bröcken
Startprijs 80 EUR

E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G

Tekening, Gelderse kade
Resultaat: 100 EUR

B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G

Simon Kramer, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

C. Thomas 1809
Resultaat: 60 EUR

C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G

J. Bleuland, stilleven
Resultaat: 250 EUR

J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

H. Smelst? wintergezicht met wandelaar, 20x30cm.