Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...
Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 119 "Postman" (1979-1990), 1x nr. 336 "Close Harmony" (1979-1990), 1x nr. 47/0 "Goose Girl" (1972-1979), 1x nr. 13 2/0 "Meditation" (1979-1990) en 1x nr. 98 2/...
Zilveren slavenband, 916/000, plat strak model met een rij met 13 opgelegde staafjes. Voorzien van Fins importkeur, 1962. Breedte 17-11,5 mm. ø 6x4cm. ca 25,9 gr. In goede staat
Twee miniaturen van rietvlechters, 835/000, een rietvlechter van manden en een rietvlechter van stoelen, MT.: Stout Rotterdam, jl.: R:1977 Grootte 5x3,5x3cm totaal ca 48 gr.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een schommelstoel, 3,5x2,5x4,5cm, een gecontourneerde tafel, 5,5x3,5x3,5cm MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. En een bank, 5x3x5cm, MT.: Hooijkaas, Schoonhov...
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en bijbehorende coupe, beiden voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voeten, omstreeks 1870, ø14x12cm en 8x9x15cm. In goede staat.
Geslepen kristallen deksecoupe op onderschotel met diverse gematteerde graveringen, o.a. meanderdecor en voorzien van fraaie 835/000 zilveren puntknop. Mt. C.E.Held- Amsterdam, omstreeks 1870. ø16x17c...
Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.
Gouden ring, 585/000, met in het midden 3 cultivé parels, ø 4 mm. Om de parels zit een rechthoekige zetting met daarin 20 kleine rond gefacetteerde blauw saffieren. 18x9 mm. Met fraaie krulbewerkingen...
Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G
Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G
Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met een 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.
Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59
Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G
Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Collier van tijgeroog met double sluiting. Collier van verlopende tijgeroogkralen, getrommeld, 9-21 mm, met double draaislot. lengte 65 cm.
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een weegschaal, 3,5x2cm, een haardstel, 4x9cm, en een stoof versierd met gravues, MT.:Loorn de Jong, Schoonhoven, 1967-1982, ø 3,7x3,7 cm. Totaal ca 38 gr.
Zilveren 835/000 klontentang met fraaie bloemstelen en klauwpoten Mt.: J.A. Dal en C. Schoorl, Amsterdam jl.:V:1930, ca 29gr. 12cm.
Zilveren serveercouvert en slijpmes met benen heft. Voorsnijcouvert bestaande uit een vork en mes met zilveren heften voorzien van Guillache bewerking en medaillon aan de onderzijde, Duits, en een sli...
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...
Ring WG750/000 met saffieren en briljanten. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met brilj...
Ring, 333/000, met donkergroene steen. Fijne ring met een langwerpige groene steen, mist hoekje. 8x11mm. ø 56. ca 4,1 gr.
Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...
Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm
Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr
Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.
Collier van zoetwaterparels met veerslot, 333/000. Collier van rozige en grijzige licht barok zoetwaterparels, 12,5-14 mm. Lengte 47 cm. ca 102 gr.
Naaischaartje met fraaie rijkbewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.
Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...
Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...
Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.
Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat
Collier, drie kleuren goud, 750/000. Plat fijn GG schakel met in het midden een WG of RG blokje, om-en-om. Het blokje is gematteerd. Lengte 40 cm. Breedte 2,4 mm. ca 4,5 gr
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
Geslepen kristallen odeurkarafje met stop op 830/000 zilveren onderschotel met fraaie florale opengewerkte rand, Mt. B.W van Eldik Zuthpen ø8x12cm
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met een licht blauwe steen, en 2 ringen met Lapis Lazuli. Totaal ca 7 gr. Nieuw
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voet met parelrand, Mt. K. Schuurman Amsterdam, omstreeks 1890, 12x8x13 cm. In goede staat
Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw
Twee geslepen kristallen potjes met divers slijpsel en geslepen kristalen binnenstopjes, 925/000 zilveren doppen, 1x Londen anno 1927 en 1x Birmingham anno 1911, hoogte 6 cm, In goede staat
Zilveren 935/000 lipstickhouder met zwart emaille en florale afbeeldingen. 6 cm ca 13 gr.
Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.
Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Joseph Heyendahl omstreeks 1900, Duitse school 1844-1906 Düsseldorferschule landschap met boerin en schapen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Daniels, 21e eeuw strandgezicht Katwijk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G
Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G
Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G