Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H.C. van Mourik, stilleven
Resultaat: 190 EUR

H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G

Regulateur
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Klokje met blauw porselein
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuws vergulde Franse pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat. omsreeks 1860, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 35cm. Cond:G

Bronzen figuur, Ludwig Chateau
Resultaat: 90 EUR

Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.

Bronzen sculptuur, Dieter Oehm
Resultaat: 140 EUR

Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.

Koeien in landschap
Resultaat: 200 EUR

A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

P. Renard, strandgezicht
Startprijs 150 EUR

P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G

Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G

Diverse onderdelen klokken
Resultaat: 40 EUR

Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G

Kersen Art Deco dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

Anton Reuvers
Resultaat: 70 EUR

Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR

Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.

Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Bronzen Boedha
Startprijs 250 EUR

Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G

Beeld naakte dame
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.

2 Beddepannen + appelketel
Startprijs 60 EUR

Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Louis Seize commode 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

Staande schemerlamp, Amsterdamse School
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G

Hallamp
Resultaat: 55 EUR

Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.

Kristallen bowlpot met zilver
Startprijs 120 EUR

Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.

Kristallen aardbeienschaal met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...

Kristallen kandijcoupe met zilver
Resultaat: 90 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...

Secretaire
Startprijs 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R

Secretaire omstreeks 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

2 armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.

Beddepan met spreuk
Resultaat: 125 EUR

Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

Boekenmolen
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G

Antieke Engelse hangoortafel
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G

Oud Chinees gelakt dressoir
Resultaat: 150 EUR

Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G

Lot Murano glas
Startprijs 40 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G

Lot Glas
Startprijs 30 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G

Aziatische wierook brander met figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R

Ingelijst halssieraad
Resultaat: 40 EUR

Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Gallé-stijl vaas
Startprijs 40 EUR

Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.

wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

5 houten stoelen
Startprijs 125 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G

Eiken broodspinde klein
Resultaat: 125 EUR

Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.

Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels
Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G

Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Gipsen beeld, dame met honden
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R

Bijzettafeltje Queen Anne 80er jaren
Resultaat: 30 EUR

Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.

Hollandse bakbarometer
Startprijs 375 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

Spiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G

Sofa omstreeks 1890
Startprijs 150 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R

Wit borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G

12 borden, gemerkt
Resultaat: 150 EUR

Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G

Porseleinen Meissen schaal
Resultaat: 120 EUR

Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G

Vis-servies
Resultaat: 90 EUR

Zeven delig porseleinen visservies, societe francaise met vissendecor, 2e helft 20e eeuw 25x53cm. Cond;G

Verguld Chinees snijwerk van vogels
Resultaat: 160 EUR

Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Schoorsteenstuk met spiegel
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

Antieke koffer met messing hoekstukken
Resultaat: 40 EUR

Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G

Kerfsnede kapstokje met 5 haken
Resultaat: 40 EUR

Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G

Tegeltableau
Startprijs 150 EUR

Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G

18e Eeuwse tegel + tableau
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

Bewerkte spiegel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G

2x Delfts aardewerk
Startprijs 30 EUR

Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990)
Resultaat: 45 EUR

Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G

Hummel 420, "Is it raining?" (1979-1990)
Resultaat: 50 EUR

Hummel (Goebel) nr. 420 "Is it raining?", voorstellend jongen met paraplu, gemerkt (1979-1990), 15cm. Cond.: G

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Vaas + 2 imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Zilveren zoutvaatjes in cassette
Resultaat: 220 EUR

Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...

Satsuma kaststel
Resultaat: 45 EUR

Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.

Zilveren sieraden met ivoor
Startprijs 60 EUR

Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...

Witgouden ring met tourmalijn
Startprijs 300 EUR

Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Startprijs 40 EUR

Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G