Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR

Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R

Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G

Paraplustandaard ca. 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

Mahonie kast
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 35 EUR

Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Zeshoekige tafel
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.

Chrome lamp
Startprijs 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

4 Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G