Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Zilveren roomlepel en suikerschep met kornalijnen greep, 835/000. Roomlepel met ovale bak met geschulpte rand. De steel is voorzien van een krulornament en grifioen en een suikerschep met vinderbak me...
Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...
Twee colliers van zoetwaterparels, een collier van ovaal/ronde parels, ø 9mm, 45 cm en een collier van kleine en grotere grillig gevormde parels, multicolour, 4-8mm. Lengte 70 cm
Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903
Witgouden oorstekers, 585/000 met onyx en wittopaas. Oorstekers in de vorm van een staafje met daaronder hangend een peervormige onyx, totaal 5,53 krt, met witgouden hulsje bezet met wittopaas, totaal...
Stel 835/000 zilveren gehamerde kommetjes op voet en met oorgrepen. ca 54 gr. 4x6,5øcm. Zweeds MT.: ABC 1965-1966. In goede staat
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000, Voorzien van een getorste steel met een gecontourneerd heft en een Art-Nouveau randgravure. plm. 1875 Lengte 13 cm. ca 29 gr. In goede staat.
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G