Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3363 Resultaten
Kavel: 2514

2x Plafondlamp petroleum

Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...


Kavel: 5146

Bronzen plaquette

Startprijs 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.


Kavel: 6466

15 miniaturen

Startprijs 15 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G


Kavel: 6467

Makkumse tegels

Startprijs 15 EUR

Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G


Kavel: 6468

3 Delen delftsblauw

Startprijs 15 EUR

Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G


Kavel: 5571

6 borrelglaasjes en 6 theeglazen

Startprijs 20 EUR

Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G


Kavel: 5573

Glazen vaas Köck

Startprijs 20 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R


Kavel: 6122

Tegeltableau

Startprijs 20 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G


Kavel: 6133

2 dienbladen met porselein

Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G


Kavel: 6151

Platelen vaas + keramiek vaas

Startprijs 20 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.


Kavel: 6435

Groot Imari bord

Startprijs 20 EUR

Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G


Kavel: 6473

5 aardewerken borden

Startprijs 20 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G


Kavel: 6474

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel

Startprijs 20 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G


Kavel: 6439

4 diverse borden

Startprijs 25 EUR

Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...


Kavel: 5148

Klein beeld Indonesisch

Startprijs 30 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G


Kavel: 5538

Murano glazen schenkkan

Startprijs 30 EUR

Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G


Kavel: 5552

Lot Glas

Startprijs 30 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G


Kavel: 5576

Glazen vaas

Startprijs 30 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R


Kavel: 6057

Delfts blauwe schaal + diversen

Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G


Kavel: 6094

Porseleinen beeld, 19e eeuw

Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen figuur(bisquit) met gouddecor, hand en kraag beschadigd. 27cm. Cond:R


Kavel: 6110

3 Imari vazen

Startprijs 30 EUR

Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G


Kavel: 6131

2x Delfts aardewerk

Startprijs 30 EUR

Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.


Kavel: 6138

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)

Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G


Kavel: 6184

Engels tablet met serviesje, Grindley

Startprijs 30 EUR

Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G