Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Stola's, poolvos
Resultaat: 60 EUR

Twee Poolvos stola's met glazen ogen 62-70cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 60 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Fries kerkbankje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Reis tempeltje in etui
Startprijs 60 EUR

Kleine Oosterse reisikoon in geborduurde etui, china of Tibet, 20e eeuw 9x7x4cm.

3 Bronzen amuletten
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse Chinese bronzen miniaturen 4-6cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Houten wandconsole
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Koperen dekselpot
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

Messing koffiepot
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Bontjas, nerts
Startprijs 60 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furs 77cm. Cond.:G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

Smeedijzeren luchter
Startprijs 60 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

6 Hollandse penningen
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...

Ca. 100 Ansichtkaarten buitenland
Startprijs 60 EUR

Honderd oude ansichtkaarten buitenland, in folie 6x15x10cm. Cond;G

Diverse (zilveren) munten en een penning
Resultaat: 60 EUR

Kavel met een zilveren(925/000) penning "De anatomische les van Doctor Nicolaas Tulp" (Rembrandt, Franklin Mint) ø5cm., ca. 65gr. en 6 (zilveren) munten: 4x 1 Gulden (1922, 1929, 1930, 1939), 1x 10 Gu...

Piko H0 51027, Railion
Startprijs 60 EUR

Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

Lot antieke poppenkopjes
Startprijs 60 EUR

Zeven antieke Duitse poppendelen, o.a. 6 x hoofdje en 1x porseleinen Biedermeierpop, poppenkop kammer en Rheinhard 114, franse poppenkop, Armand Marseille, 3 papiermache, o.a SFBJ Paris, Cond:R/G 5-29...

Piko 57521 H0, Hondekop treinstel
Resultaat: 60 EUR

Piko 57521 H0,NS Hondekop treinstel, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

Piko 50009 H0, BR01,5
Startprijs 60 EUR

Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking

3 Oude beren
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G

Ernst Plank toverlantaarn+ 21 plaatjes
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Ernst plank toverlantaarn met 21 voorstellingen omstreeks 1910, in goede staat 25x24x9cm.

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41
Resultaat: 50 EUR

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat