Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41
Resultaat: 55 EUR

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat

Mehano H0, Class 66 GM EMD JT42CWR
Resultaat: 60 EUR

Mehano H0, Class 66 GM EMD JT42CWR, in originele verpakking en in goede staat

Roco H0, 63636, DB-AG 151 142-7
Resultaat: 60 EUR

Roco H0, 63636, DB-AG 151 142-7, Railion in originele doos en in goede staat

Roco H0 43679, NS BR 1700
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 43679, NS BR 1700, in originele doos en in goede staat

2x Roco H0: 63952, 43616
Resultaat: 60 EUR

Twee loks van Roco H0: 1x 43616 BR 1000 NS en 1x 63952 DB 295 100-2 "Cargo", beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat

2x Roco lok H0: 43473, 4114 C
Startprijs 60 EUR

Twee Roco H0 loks: 1x 43473, Serie 5/600 NS (bedrijfsnummer 523) en 1x 4114 C, BR80. Beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat

2x Roco H0 loks: 63950, 62816
Resultaat: 60 EUR

Twee Roco H0 loks: 1x 62816 "Railtrans" 745 501-7 (met doos van Roco 62814) en 1x 63950 Diesellok van ÖBB 2072 047-0. Beide in goede staat

Boulle hangklokje
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G

Oude wortelnoten tafelklok
Resultaat: 95 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G

Scheepsklok met slagwerk
Resultaat: 60 EUR

Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G

Schilderijklok
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.

Comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G

Regulateur
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G

Comtoise
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.

Comtoise met vouwslinger
Resultaat: 70 EUR

Antieke franse comtoise omstreeks 1800, met spillegang, slagwerk op grote bel, gave emaille wijzerplaat en vouwslinger. 43x27x15cm.

Wandtafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G

Eiken kinderbureau
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

2 gevlochten stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten armleunstoelen omstreeks 1920 met vlechtwerk zittingen in goede staat 80x50x56cm. Cond:G

dekenkist
Resultaat: 60 EUR

Duitse beschilderde Biedermeier grenenhouten dekenkist omstreeks 1810, met groot slot 72x110x60cm. Cond;R

Tafel omstreeks 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse berkenhouten eettafel omstreeks 1870, Louis Philippe in goede staat, 80x118x82cm.

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Ridderstoel
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G

Antieke Bureaustoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse bureaustoel met leeuwenkoppen, omstreeks 1900, velours iets versleten, 85x63x61cm. Cond;G