Mehano H0, Class 66 GM EMD JT42CWR, in originele verpakking en in goede staat
Roco H0, 63636, DB-AG 151 142-7, Railion in originele doos en in goede staat
Roco H0 43679, NS BR 1700, in originele doos en in goede staat
Twee loks van Roco H0: 1x 43616 BR 1000 NS en 1x 63952 DB 295 100-2 "Cargo", beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat
Twee Roco H0 loks: 1x 43473, Serie 5/600 NS (bedrijfsnummer 523) en 1x 4114 C, BR80. Beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat
Twee Roco H0 loks: 1x 62816 "Railtrans" 745 501-7 (met doos van Roco 62814) en 1x 63950 Diesellok van ÖBB 2072 047-0. Beide in goede staat
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.
Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G
Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Mechelse bureaustoel met leeuwenkoppen, omstreeks 1900, velours iets versleten, 85x63x61cm. Cond;G