Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

2 Zilveren chokers met markesiet
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren chokers met markesiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markesiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

3 Zilveren broches met filigrain
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.

Gouden broche met haar en oorsteker
Startprijs 50 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

Gouden ring
Startprijs 50 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Resultaat: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

3x Tom van den Bosch, litho
Resultaat: 70 EUR

Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G

2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G

Asbak
Resultaat: 40 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Ton Ancone, Paasberg de Lutte
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Gouden collier met briljant en parel
Startprijs 280 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...

2 Zilveren geldclips
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren geldclips, strakke modellen. merk o.a. Quinn, massief uitgevoerd. lengte ca 5 cm. Nieuw

Zilveren broche met markesiet, vlinder
Startprijs 20 EUR

Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr

Zilveren trekpot
Resultaat: 150 EUR

Fraai zilveren trekpotje, 835/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken versierd met getorste rand als het potje en langs de rand van het deksel. MT.: Andries Roelofs 1857. Voorzien van houten greep...

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Bijbel, goud op snee, met gouden slot
Startprijs 110 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met bruin lederen omslag, met goud op snee, bevattende het neiuwe testament 1875. Voorzien van gouden gecontourneerd slot met getrembleerde rand en bewerkte cir...

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Medema, bomen
Resultaat: 50 EUR

B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

Schilderij, Venetië
Resultaat: 50 EUR

Wagini omstreeks 1930, Italiaanse school, stadsgezicht Venetie, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Canjels, schelpenvissers
Startprijs 200 EUR

Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G

Zilveren miniatuur, kabinet
Startprijs 125 EUR

Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.

Empire strooilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 laat Empire strooilepel met rechthoekige ajourgezaagde bak en steel met filetrand, ca 23 gr. 17,5cm. Mt. R.A Verlegh Breda jl.:D:1838 In goede staat

Gouden broche
Resultaat: 90 EUR

Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr

2 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Gouden ring briljant
Resultaat: 280 EUR

Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Zilveren miniatuur staand horloge
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren miniatuur, 835/000, Amsterdams staandhorloge, voorizen van gegraveerde bewerking. MT.: J.M. van Walveren, Haarlem. 15x3,5cm. ca 84 gr. In goede staat

Zilveren miniatuur molen
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren molen. miniatuur, met losse wieken en mannetje voor de molen. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. ø 6x12 cm. ca 85 gr.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 25 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000. Strak tasbeugeltje met gecontourneerde rand voozien van knopjes met blauwe stenen en een zilveren gevlochten tasje. ca. 43 gr. Grootte 6,5x6,5cm. In goede staat

Gouden ring met granaat
Startprijs 70 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.

Gouden Hanger High Heel Peeptoe
Resultaat: 30 EUR

Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, Hoge schoen met open neus. 22x11mm, ca 0,7 gr.

Gouden ring met briljanten
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Bolle ring met een witgouden rozet bezet met 9 briljanten, totaal ca 0,22 crt W/SI. Breedte ring 7,5 mm, ø 65-66, ca 6,2 gr. Nieuw

Zilveren vaasje
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat

Serveercouvert + slijpmes met been
Startprijs 25 EUR

Zilveren serveercouvert en slijpmes met benen heft. Voorsnijcouvert bestaande uit een vork en mes met zilveren heften voorzien van Guillache bewerking en medaillon aan de onderzijde, Duits, en een sli...

Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR

Zilveren opengewerkte cakevork met fraaie 2 zijdige bloemsteel Mt. Hooijkaas Schoonhoven jl.:D:1938, ca18gr. 17,5cm.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een weegschaal, 3,5x2cm, een haardstel, 4x9cm, en een stoof versierd met gravues, MT.:Loorn de Jong, Schoonhoven, 1967-1982, ø 3,7x3,7 cm. Totaal ca 38 gr.

Zilveren miniatuur, paardentram
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.

2 Oosterse zilveren armbanden
Startprijs 110 EUR

Twee fraaie Oosterse zilveren armbanden. Een klemband, breedte 8 cm, rijkelijk versierd met krullen en lijnen met opgesoldeerde knoppen, gerestaureerd. En een rinkelband, breedte 4 cm, verlopend in di...

Ring van staal met goud
Resultaat: 50 EUR

Strakke edelstalen ring met opgelegde gouden band, 750/000. Breedte ring 7 mm, gouden band 1 mm. ø 62. gestempeld: P.Mey Winkelverkoopprijs € 295,- Nieuw

Gouden oorsieraden
Resultaat: 120 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, ruitvormig gemaakt uit schakels met in het midden een gekretste bewerking met rood-, geel- en witgoud. 25x11 mm, ca 3,4 gr. Nieuw

Porseleinen Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G

Zilveren miniatuur fototoestel
Resultaat: 130 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 65 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur van een fotograaf met poserende mensen, 6,5x3x3cm, en een vrouw op een bankje met paraplu en een hond, 5,5x3,5x3,5cm. Totaal ca 60 gr.

2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

Zilveren tafelstofblik en bakje
Startprijs 25 EUR

Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...

Zilveren miniatuur, vogelkooitje
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een vogelkooi met vogel, aan een standaard. 11 cm ca 31 gr.

Zilveren lepel en vork
Startprijs 25 EUR

Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnenwiel en een ovaal gecontourneerde tafel op sierlijke krulpoten. 6,5-10 cm. totaal ca 61 gr. In goede staat

Hanger met blauw topaas en bergkristal
Startprijs 120 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR

Witgouden herenring, 585/000, met diamanten. Strakke herenring bezet met een vierkant met 25 gefacetteerde getinte diamanten met en zwart gerhodineerde ondergrond. In de band van de ring zijn aan weer...

Gouden ring met briljant
Startprijs 260 EUR

Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59

Gouden ring, Onyx
Resultaat: 130 EUR

Gouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring met rechthoekige onyx afgerond bij de hoeken. ca 9 gr. ø 62

Gouden ring met steen
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat

Gouden ring slangmodel
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000 in de vorm van een slangekop. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde, met slangekop en staart met witte en rode stenen. ø 52 ca 2,8 gr. Als nieuw

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 100 EUR

Bijzonder fraai zilveren loddereindoosje, 835/000. Gecontourneerd rechthoekig met fraaie getrembleerde bewerking en een gegraveerd paard. 40x47x50 mm. ca 32 gr. jl.: U:2004. In uitstekende staat

Inktstel met zilver
Startprijs 160 EUR

Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...

Kristallen olie- en azijnstel op zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...

Karaf met zilver
Resultaat: 50 EUR

Fraaie kristallen karaf, zeskantig verlopend,versierd met geraveerde bewerkingen van manden met bloemen met bloem- en kruldecoraties. De karaf is voorzien van een zilveren hals voorzien van een Bieder...

Kristallen theebus
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...

Bijzondere verzilverde kristallen vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie

Verzilverde boulloir
Resultaat: 75 EUR

Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.

Oorschroeven + ring, carneeol/parel
Startprijs 85 EUR

Oorschroeven en ring, 585/000, met carneool en parel. Ring met aan de bovenzijde een rond element met getorste rand, ø 55, en een paar oorschroeven met bijpassende model voorzien van een gouden hange...

Modern zilveren collier met lapis lazuli
Resultaat: 70 EUR

Modern zilveren staafjescollier, 925/000, afgewisseld met Lapis Lazuli kralen, ø 6 mm. Cilindervomige schakels, ø5x10 mm, met ijsmattering en bajonetsluiting. Lengte 41,5 cm.

2 Zilveren broches markesiet
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.

Zilveren spang
Resultaat: 110 EUR

Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr

Bloedkoralen collier
Startprijs 100 EUR

Bloedkoralen collier oplopend in dikte 4-6mm en een gouden sluiting. Lengte 45 cm ca. 16 gr

Gouden ring met briljant
Startprijs 100 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Casette met zilveren kinderset
Startprijs 260 EUR

Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 925/000. Een rond doosje voorzien van een scharnierend deksel met een brede bewerkte rand met sterren en krullen. ø 34 mm. En een zeshoekig doosje met scharnierend deksel ...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Kristallen theebus met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

Zilveren herinneringslepel en vork, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Antieke zilveren herinneringcouvert, 18e eeuw, bestaande uit een lepel en een vork met dubbel getorste steel bekroond met een figuur met 3 kinderen. Lengte 17 cm. totaal ca 101 gr. In goede staat

Bronzen horloge standaard met zilveren horloge
Startprijs 150 EUR

Bronzen horlogestandaard met zilveren zakhorloge, 925/000. Bronzen standaard met krulpoten en engelen. Daaraan een zilveren zakhorloge. ø 50 mm houder 10x16cm.

Koord collier barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.

Zilveren dameshorloge
Startprijs 120 EUR

Zilveren hanghorloge met zilveren ketting, 800/000. Horloge, met witte emaille wijzerplaat, één wijzer ontbreekt, met bewerkte rand en schild aan de achterzijde. ø 34 mm. Bevestigd aan een lang gourme...

Zilveren koffieservies 5 delig
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje. Model Versailles, vierkant met inspringende hoeken. De koffie- en theekan zijn voorzien va...

Witgouden ring met diamant en smaragd
Startprijs 1.000 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met fraai bewerkte band met bladmotief. Bezet met een carree geslepen smaragd, 0,54 crt voorzien van insluitsels, met daarnaast 2 trapezi...

Ketting WG/GG
Resultaat: 500 EUR

Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.

Lot design horloge, 6 stuks
Resultaat: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Omega horloge
Resultaat: 100 EUR

Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 100 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 rond model met ribbewerking en schild aan de voorzijde ø4,5cm MT: Jean Pierre Massee, Amsterdam jl.: P:1824 In goede staat ca 19gr.

4 Antieke lepels
Resultaat: 45 EUR

Vier antieke zilveren lepels, Duits. Drie lepels, 812/000, Augsburg, met een puntige steel en een lepel met puntige bak en de steel in de vorm van een spatelvorm, vermoedelijke Hanau, 19e eeuw. Alle v...

Casette met 6 zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.

Gouden oorhangers diamant
Startprijs 1.200 EUR

Sierlijke geelgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. oorhangers gemaakt uit een steker met een diamant, daaronder voorzien van een ketting uit vierkante schakel onderaan versierd met een peervorm ...

Zilveren kandelaar
Startprijs 750 EUR

Fraai zilveren kolomkandelaar, BWG, getorst, met floraal gedreven decor, Barokstijl op grote ronde gelobte voet met originele bobeche. MT: Antonus den Bergh, Den Haag, jl.:S:1902. ca 713 gr. ø17x27 c...

Witgouden Choker
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...