E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G