Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Foo honden China 2478
4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahonie bestekcasette 2471
Mahonie bestekcasette

Resultaat:

40 EUR

Zilveren geboortebeker en schuif 525
Zilveren geboortebeker en schuif
Startprijs 60 EUR
Schildpadkoker met zilver 518
Schildpadkoker met zilver
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eikenhouten 1-deurs kast 4146
Eikenhouten 1-deurs kast

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Makkumse dekselvazen 6202
3 Makkumse dekselvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Parelcollier 819
Parelcollier

Resultaat:

30 EUR

4 Mahonie stoelen 4139
4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Vijf kralencolliers 812
Vijf kralencolliers

Resultaat:

25 EUR

Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal 482
Ring met Tanzaniet, Robijn en Bergkristal
Startprijs 200 EUR
Zilveren pasteischep 475
Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR
Zilveren poederdoos 468
Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Zilveren gratenbakje 776
Zilveren gratenbakje
Startprijs 120 EUR
Bijbel met dubbele zilveren sloten 769
Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 762
Zilveren kandelaar

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
6 Stoelen 4132
6 Stoelen

Resultaat:

180 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR