31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Amsterdams staand horloge 3507
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.000 EUR
Pendule 3 gaats 3513
Pendule 3 gaats

2.700 EUR

Weense pendule 3502
Weense pendule
Startprijs 2.500 EUR
Kolompendule onder glas ca. 1800 3500
Kolompendule onder glas ca. 1800

2.500 EUR

Vuurvergulde pendule, directoir 3509
Vuurvergulde pendule, directoir
Startprijs 2.250 EUR
Bracet klok 3544
Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR
Schilderijklok 3514
Schilderijklok

1.700 EUR

Toiletklok 3503
Toiletklok
Startprijs 1.500 EUR
Kleine pendule 3555
Kleine pendule

1.700 EUR

Franse Empire pendule ca. 1840 3517
Franse Empire pendule ca. 1840
Startprijs 1.400 EUR
Pendule strijdwagen 3508
Pendule strijdwagen
Startprijs 1.400 EUR
Franse Empire pendule 3674
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Pendule waterval 3528
Pendule waterval

1.200 EUR

Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes 3518
Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes
Startprijs 1.200 EUR
Franse pendule 1860 met 2 putti 3516
Franse pendule 1860 met 2 putti
Startprijs 1.200 EUR
Toren uurwerk 3580
Toren uurwerk

1.550 EUR

Vuurvergulde pendule 3557
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.100 EUR
Religieuse pendule 3532
Religieuse pendule

915 EUR

Pendule Frans 3501
Pendule Frans
Startprijs 1.100 EUR
Lenzkirch klokkenstel, majolica 3564
Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR
Egyptisch pendulestel 3551
Egyptisch pendulestel

1.000 EUR

Duitse klok 18eeuws 3567
Duitse klok 18eeuws
Startprijs 900 EUR
Bronzen zeldzame Lenzkirch 3515
Bronzen zeldzame Lenzkirch
Startprijs 900 EUR
Vergulde pendule vrouw op bank 3675
Vergulde pendule vrouw op bank

800 EUR