Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
116 Resultaten
Kavel: 3000

Mechanische pop met speeldoos

Resultaat: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G


Kavel: 3001

Lot Steiff 27x

Startprijs 225 EUR

Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos


Kavel: 3002

4 Mechanische clowns

Startprijs 200 EUR

Vier mechanische clowns, 1x clown met wandelstok, 1xclown met bezem op batterijfunctie, 1x jonglerende clown, 1x trommelende clown met batterijfunctie, 16-36cm.


Kavel: 3003

Roco H0, 43374

Resultaat: 75 EUR

Roco H0 E-loc 43374, serie 1100 van de NS, vitrinemodel in goede staat en met originele doos.


Kavel: 3004

Lot Steiff

Startprijs 175 EUR

Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.


Kavel: 3005

Blikken hobbelpaard mechanisch

Startprijs 150 EUR

Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.


Kavel: 3006

Antiek Crocketspel

Resultaat: 325 EUR

Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G


Kavel: 3007

2 Mechanische clowns

Startprijs 130 EUR

Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G


Kavel: 3008

4x Mechanisch speelgoed

Startprijs 130 EUR

Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G


Kavel: 3009

Etalagepop

Resultaat: 160 EUR

Oude etalagepop, 30er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G


Kavel: 3010

4 Oude Franse celluloid poppen

Resultaat: 50 EUR

Vier oude Franse Celluloid poppen omstreeks 1930 en later, in goede staat 36x57cm. Cond:G


Kavel: 3011

4 Oude Franse poppen, 20e eeuw

Resultaat: 50 EUR

Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G


Kavel: 3012

4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950

Resultaat: 45 EUR

Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G


Kavel: 3013

Mechanisch hobbelpaard

Startprijs 100 EUR

Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, in zeer goede staat 77x88x43cm.


Kavel: 3014

3x blikken speelgoed

Resultaat: 120 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.


Kavel: 3015

Porseleinen pop

Resultaat: 185 EUR

Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G


Kavel: 3016

Porseleinen pop en kinderservies

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met originele kleertjes nr 250/50, 23cm. met daarbij een antiek porseleinen kinderservies, Duitsland omstreeks 1900 Zwiebeldecor, chip mogelijk. 3-23cm. Cond:R/G


Kavel: 3017

Blikken boot, 1930

Startprijs 150 EUR

Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G


Kavel: 3018

2x Roco loc H0: 43784, 63553

Resultaat: 90 EUR

Twee locs van Roco H0: 1x 43784 E-loc, serie 1600--1700 "Postbank" en 1x 63553 Railion 1602, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.


Kavel: 3019

Piko H0 51027, Railion

Startprijs 60 EUR

Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.


Kavel: 3020

3x Piko H0 "Railion" loc: 57484, 57438, 57454

Resultaat: 75 EUR

Drie Piko H0 "Railion" locs: 1x 57484 E-loc BR 182, Ep. V, 1x E-loc BR 185, Ep. V en 1x E-loc BR 189, Ep. V. Allen in goede staat met originele dozen.


Kavel: 3021

2x Holland Rail H0 locs

Resultaat: 50 EUR

Twee Holland Rail H0 locs: 1x NS2416 en 1x NS2447, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.


Kavel: 3022

6x Piko locs H0: 6301, 6302, 6400, 57411, BR56, BR23

Resultaat: 110 EUR

Zes Piko locs H0: 1x 5/6301 tenderloc BR 66, 1x 5/6302 tenderloc BR 55, 1x loc E 499, 1x 57411 Siemens Dispolok, 1x BR 56 en 1x BR 23. Modellen verschillen van gebruikt tot goede staat, functies niet ...


Kavel: 3023

7x Artitec H0 wagons: 6971, 6519, 7940, 022, 7939, 6622, 6618

Resultaat: 140 EUR

Kavel van 7 Artitec H0 wagons: 1x Plan E 2e klas B 662 (periode III), 1x Plan E Post P 7939, 1x Plan E 2e klas B 6618, 1x Plan E Post Computernr. 022 (periode IV), 1x Plan E Post P 7940 (periode III),...