Oud Chinees handgeknoopt kleed met floraal decor en vogeldecor, rood-cassis-geel-blauw, in goede staat 173x90cm.
Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G