Groot perzisch kleed, meerkleurig, 350x250cm. Cond;R/G
Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G
Oud Chinees handgeknoopt kleed met floraal decor en vogeldecor, rood-cassis-geel-blauw, in goede staat 173x90cm.
Mooie zijden Perzische handgeknoopt kleed, rood-zwart-bruin, floraal decor 137x214cm. Cond:G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed (beschadigd) blauw-zwart-rood-bruin, floraal decor. 390x253cm. Cond:M
Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Oud perzisch kleed, handgeknoopt, blauw-zwart-bruin- met floraal decor en vogels, 210x124cm. Cond;G
Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.
Oud Chinees of Japans zijden wandkleed met paradijsvogeldecor, 20e eeuw 134x60cm.
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G