Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G
Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G
Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G
Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G
Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.
Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G
Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.
Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.
Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G
Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G
Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G
Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.
Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G