Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.
Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.
Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G
Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.
Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G