Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot diverse spaarpotten 2469
Lot diverse spaarpotten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 miniaturen op ivoor 2270
3 miniaturen op ivoor

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Verguld spiegel lijstje, 18e eeuw 2244
Verguld spiegel lijstje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hanglamp met boheems glas 2450
Hanglamp met boheems glas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Planfondlamp met prismaglas 2019
Planfondlamp met prismaglas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 messing kandelaars 2078
2 messing kandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890 2084
2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Setje messen 2100
Setje messen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie kistje met messing inlegwerk 2104
Mahonie kistje met messing inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco bronzen lamp, 5 glazen 2124
Art Deco bronzen lamp, 5 glazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote bronzen lamp 2154
Grote bronzen lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Empire postzegeldoos 2236
Empire postzegeldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 kandelaren 2329
2 kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 reclameborden Bols+Tabak 2334
2 reclameborden Bols+Tabak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delige nertsbont-set 2343
3-Delige nertsbont-set

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kandelaar met Putti 2354
Kandelaar met Putti

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Antieke wandelstokken 2377
3 Antieke wandelstokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sleutelkastje 2444
Sleutelkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke schildpad dekseldoos 2456
Antieke schildpad dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke schildpad dekseldoos 2457
Antieke schildpad dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 kaarskandelaren 2398
2 kaarskandelaren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Staand beeld, vrouwenfiguur 2001
Staand beeld, vrouwenfiguur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Joodse kandelaar 2080
Joodse kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
9 Petroleumlamp-kappen 2119
9 Petroleumlamp-kappen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 diverse wandelstokken 2180
4 diverse wandelstokken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kersen Art Deco dekseldoos 2113
Kersen Art Deco dekseldoos

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Kruiden kastje 2254
Kruiden kastje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Staand beeld, vrouwenfiguur 2000
Staand beeld, vrouwenfiguur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gietijzeren snijpers 2042
Gietijzeren snijpers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Messing kandelaars 2082
3 Messing kandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen kraankan 2138
Tinnen kraankan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke 18e eeuwse scheerbekken 2167
Antieke 18e eeuwse scheerbekken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeeuws paardemes, in lederen schede 2175
Zeeuws paardemes, in lederen schede

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Triptichon en Ikoon 2181
Triptichon en Ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee houtgesneden lampen 2206
Twee houtgesneden lampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Hohners, mondharmonika 2224
4 Hohners, mondharmonika

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote messing kerk-kandelaar 2233
Grote messing kerk-kandelaar

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 wandkandelaars 2256
2 wandkandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bontmantel, vos 2427
Bontmantel, vos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote wandblaker, Amsterdamse school 2460
Grote wandblaker, Amsterdamse school

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Corpus Christie 18e eeuw 2482
Corpus Christie 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Koperen borden 2288
3 Koperen borden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gestoken Indonesische plaquette, verguld 2382
Gestoken Indonesische plaquette, verguld

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek object 2490
Antiek object

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote messing Aziatische kom 2043
Grote messing Aziatische kom

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse smeedijzeren wastafel 2047
Franse smeedijzeren wastafel

Resultaat:

70 EUR