Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vogelkooi van hout en ijzer
Resultaat: 40 EUR

Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G

Gipsen mariabeeld + kruisbeeld
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kerkelijk religieus omstreeks 1900, 1x gipsen Theresia beeld, 1x houten heilig kruis met compositie metalen Corpus Christi, 37-62cm. Cond;G

3 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 40 EUR

Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G

2 Benen figuren, azië
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Grote houten vijzel 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

Kolenbak met messing
Resultaat: 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

2 Chinees houten gezegsdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

4 Delen ijzerwerk
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Resultaat: 35 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

Schemerlamp met Art Deco kapje
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

2 Engelse houten kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke pallisanderhouten Engelse kandelaren omstreeks 1920 met plated bobeches, in goede staat 21cm.

3 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Staande schemerlamp, Amsterdamse School
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G

Messing doofpot op klauwpoten
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.

Gietijzeren kolenkit
Resultaat: 30 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Haardomzet
Resultaat: 30 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Ronde barometer met snijwerk
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.

3 Diverse messing schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G

Landmeter
Resultaat: 30 EUR

Antieke kijker in origineel foudraal omstreeks 1900 J.A.J Schokking, Hofleverancier. Met waterpas en in hoogte verstelbaar, mogelijk voor landmeting of marine? 12x5x2,5cm.

Eiken zoutvat
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G

2 Vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G

Antieke schilderskist
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Messing inktpot
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

Groot telraam
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Lot diverse zakmessen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Kaiserzinnn tablet + schaal
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Voetenbankje Frans
Resultaat: 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Doos divers tin/plated
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G

Lot koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Aziatische wierook brander met figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R

Chinees zijde in lijst
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Resultaat: 25 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Wijnflessenrek
Resultaat: 25 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G