31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Hollandse bakbarometer 2263
Hollandse bakbarometer
Startprijs 375 EUR
2 Lakvaasjes op sokkel 2262
2 Lakvaasjes op sokkel

60 EUR

2 Tafellampen, chroom en voet 2261
2 Tafellampen, chroom en voet
Startprijs 80 EUR
2 Tafellampen met witte kap 2260
2 Tafellampen met witte kap

60 EUR

Brons Russisch kruis 2259
Brons Russisch kruis

45 EUR

Ronde barometer met snijwerk 2258
Ronde barometer met snijwerk

30 EUR

2 Tabletten met 6 onderzetters 2257
2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR
2 wandkandelaars 2256
2 wandkandelaars

80 EUR

2 Siercoupes 2255
2 Siercoupes

40 EUR

Kruiden kastje 2254
Kruiden kastje

85 EUR

Pallisander sigarendoos 2253
Pallisander sigarendoos
Startprijs 40 EUR
Laatste avondmaal 2252
Laatste avondmaal

50 EUR

Lectuurbak 2251
Lectuurbak

40 EUR

Gipsen beeld, dame met honden 2250
Gipsen beeld, dame met honden

50 EUR

12 Messing kloppers 2249
12 Messing kloppers

35 EUR

Lot olielampen 2248
Lot olielampen
Startprijs 50 EUR
Lederen koffer en hoed 2247
Lederen koffer en hoed

40 EUR

2 Parker pennen 2246
2 Parker pennen
Startprijs 150 EUR
7 Delen plated 2245
7 Delen plated

40 EUR

Verguld spiegel lijstje, 18e eeuw 2244
Verguld spiegel lijstje, 18e eeuw

110 EUR

Chinese bronzen reukverdrijver 2243
Chinese bronzen reukverdrijver
Startprijs 200 EUR
Antieke theestoof 2242
Antieke theestoof

40 EUR

3 Oude messing fotolijstjes 2241
3 Oude messing fotolijstjes
Startprijs 60 EUR
Houtgestoken lijst 2182
Houtgestoken lijst

40 EUR