Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren dop, 835/000. Beiden voorzien van een geetste bewerking met o.a. floraal decor. 19x17cm en ø24x24 cm. Kaasstolp heeft diverse chips aan de rand.
Drie oude karaffen, antiek met gravures en zilveren hals, facetgeslepen klein, modern Luigi Bormioli 15-23cm. Cond:R/G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Twee delen kunstglas, 2e helft 20e eeuw, groene kip en rode vaas 23-22cm. Cond:G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen schaal, en een coupe van ruitkristal, minimale chip mogelijk 14x27ø en 28ø
Drie maal oud waaierkristal, kaasstolp en 2 vaasjes, chips, Cond:R/G
Tien delen boheems kristal, 2e helft 20e eeuw, 6 fruitborden, bolvaas, fruitschaal,bonbonniere, en schaal 16-26cm. Minimale chip mogelijk. Cond:R/G
Acht delen oud kristal, 3 vazen, 2 bobonnieres, schenkkan, dekseldoos, 1 houder, minimale chip mogelijk. 6-25cm Cond;G
Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Kristallen bonboniére met zilveren beugel, 835/000. Schaal met ster op de bodem voorzien van geschulpte rand met sterslijpsel. Met zilveren gecontourneerde beugel met opengewerkte cirkels en krullen.M...
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Acht delen Swarovski kristal: globus, golfclubset, cadeau, taart, pop, tennisracket, ski, champagnefles, 2-4cm. minimale chips mogelijk
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Zes delen Swarovski kristal: nijlpaard, olifant, gans, vos, eekhoorn, haan 5-6cm. Minimale chips mogelijk
5 Delen Kristal (4x Swarovski): 2 Beren (1x Bohemia), schommelpaard, tafelbel en treintje 1,5-8,5cm. Minimale chips mogelijk.
Acht delen Swarovski kristal: hond, kangeroe, kleine hond, boomstronk, libelle (kapot), 3 kuikentjes, 1x bij met bloem 2-7cm. Minimale chips mogelijk
Vijf delen Swarovski kristal: muis, kat, tekkel, vlinder en egel 4,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...
Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G