Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.
Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G
Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G
Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Vroeg 19e eeuws Duitse empire stoel, 19e eeuws, vruchtenhout, Duitse tafel, in goede staat 80x90ø en 87x53x47cm.
Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G
Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G