Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.
Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Duitse vroeg biedemeier berkenhout fineer eettafel, lichte fineerschade, in goede staat 77x102øcm. Cond:G
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Bruin lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, koperen nagels en taps toelopende houten poten, in goede staat. 90x75x69cm.
Duitse kersenhouten fineer biedermeier bijzettafel met bandintarsia, 21 e eeuw in zeer goede staat 76x57øcm.
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R
Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.