Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten orgelgebogen commode
Resultaat: 125 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl 4 laden commode omstreeks 1900 met bronzen beslag, in goede staat 80x90x43cm.

Gotische kast 19e eeuws
Resultaat: 120 EUR

Antieke vurenhouten neo gotische 1 deurskast, omstreeks 1900 in goede staat 194x80x52cm

Mahonie lyra sidetable met wangen
Resultaat: 120 EUR

Oude Engelse mahoniehouten Lyra wangentafel met drie lade, omstreeks 1920, koperen stijlen in de lyra, in goede staat 100x48x75 ( 140x48x75 cm.)

Engelse mahoniehouten stoel
Resultaat: 120 EUR

Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.

Mahonie tafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.

Antiek bordenrek
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans houtgestoken eiken bordenrek omstreeks 1880 75x85x11cm. Cond:G

Kast met intarsia
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm

Queen-Anne stijl commode
Resultaat: 115 EUR

Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G

Armleunstoel, Jugendstil
Resultaat: 110 EUR

Aparte Jugendstil armleunstoel omstreeks 1900, eikenhout gestoken met zweepslag en floraal decor stoffering slecht, verder in goede staat 121x73x79cm.

Oude tafel met inleg
Resultaat: 110 EUR

Antieke ovale mahoniehouten tafel met floraal intarsia en bandintarsia, omstreeks 1910 met kruisverbinding, in goede staat 66x98x70cm.

Engelse bijzettafel, ingelegd met ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met boulle inleg op bladen en zijkanten, omstreeks 1900, in goede staat 77x75x50cm.

Langwerpige eettafel
Resultaat: 100 EUR

Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.

Notenhouten laden-commode
Resultaat: 100 EUR

Franse antieke wortelnoten commode omstreeks 1870 in zeer goede staat, laag model 64x107x60cm.

Aziatische bloementafel met marmer
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 50x42øcm.

Duitse kersenhouten biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Biedermeier eettafel omstreeks 1830, in redelijke goede staat, paar krassen op blad 77x95cm. Cond:R/G

Vertico met opstand
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R

Biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Noordduitse mahoniehouten Biedermeier eettafel met bandintarsia omstreeks 1840, minimale fineerschde 72x113øcm. Cond:G

Bijzettafeltje met parelrand
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G

Bewerkte spiegel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G

Bloementafeltje met messing rand
Resultaat: 95 EUR

Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G

Eiken tafel
Resultaat: 95 EUR

Antieke grenenhouten werktafel met tussenspant omstreeks 1900, 74x150x88cm. Cond:G

Mahonie tafel
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten tiltoptafel, 18e eeuw 66x82øcm. Cond:G

Goudkleurige piedestal
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve goudkleurige Piedestal in de vorm van een korinthische zuil, 2e helft 20e eeuw. 52x50x40. Cond:G

Halve maan tafel met jalouziedeurtjes
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.

Biedermeier spiegel
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.

Antieke Engelse hangoortafel
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G

Ovaal theekastje
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.

mahonie naaitafeltje
Resultaat: 80 EUR

Beschadigde Duitse mahoniehouten Biedermeier naaitafel in lyra vorm, omstreeks 1840 78x41x61cm. Cond:R

Hoeketagère
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.

3 benige bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel in goede staat 78x52cm. Cond:G

Kersenhouten bijzettafel
Resultaat: 75 EUR

Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.

Pianokruk
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G

Kersen bijzettafel
Resultaat: 75 EUR

Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.

5 Engelse stoelen
Resultaat: 75 EUR

Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G

Vitra designstoel
Resultaat: 70 EUR

Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.

Antieke mahonie commode
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden commode(ombouw) met bronzen beslag(krimpnaden fineer) 85x110x46cm. Cond:R

Bijzettafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten marquetterre gefineerde bijzettafel omstreeks 1900, lichte fineerschade onderrand blad. 75x80øcm. Cond:R/G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

Hoektafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G

Wandtafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G

Eiken kinderbureau
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

2 Bijzet-tafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee wortelnoten bijzettafels met etage en vlechtwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x56x64cm.

Vergulde spiegel
Resultaat: 60 EUR

Goud kleurige spiegel met facetgeslepen spiegelglas, 2e helft 20e eeuw 107x75cm. Cond:G

Tafeltje met speeldoos en schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Bijzettafel met schaakspel geintarseerd op het blad, en speelstukken en muziekdoos, speeldoos speelt wanneer deksel op getild wordt, moet worden afgesteld 44x37x28cm. Cond:G

2 gevlochten stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke mahoniehouten armleunstoelen omstreeks 1920 met vlechtwerk zittingen in goede staat 80x50x56cm. Cond:G

Eiken tafel met ijzeren onderstel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G

dekenkist
Resultaat: 60 EUR

Duitse beschilderde Biedermeier grenenhouten dekenkist omstreeks 1810, met groot slot 72x110x60cm. Cond;R

Tafel omstreeks 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse berkenhouten eettafel omstreeks 1870, Louis Philippe in goede staat, 80x118x82cm.

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Ridderstoel
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G

Antieke Bureaustoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse bureaustoel met leeuwenkoppen, omstreeks 1900, velours iets versleten, 85x63x61cm. Cond;G

Halve maan tafel met jalouziedeuren
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten louis Seize stijl halve maantafel met jaloesiedeurtjes, omstreeks 1930, in goede staat 68x30x68cm.

Antieke butlertray
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten opklapbare butlertray met extra serveerblad(later) in goede staat, 81x62x41cm en 9x58x41cm.

Mahonie kapspiegeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Armleunzetel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G

Schouw met electrische kachel
Resultaat: 55 EUR

Decoratieve witte schouw met electrische kachel, model Adam, in goede staat 96x110x34cm.

2 Wijntafels met intarsia
Resultaat: 55 EUR

Twee notenhouten wijntafels met floraal intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59x54øcm. Cond:G

Ovale noten tafel op driespant
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.

Halve maan kastje met jalouzie deurtjes
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten halvemaantafel met jaloeziedeurtjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 69x67x35cm. Cond:G

Paraplustandaard ca. 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.

Bijzettafel met muziekdoos
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met intarsia en muziekdoos, speelt wanneer het blad omhoog gaat, omstreeks 1970, 55x51x38cm. Cond:G

Antiek nachtkastje
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten nachtkastje met marmeren blad omstreeks 1920 in goede staat 140x42x37cm.

Italiaanse fauteuil
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse Barokstijl fauteil met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x50x60cm.

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G

Oostenrijks halkastje
Resultaat: 50 EUR

Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.

2 Oosterse tafels
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G

Buik-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten barokstijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met messing beslag en klauwpoten, in goede staat 70x90x47cm.,

Engelse bordenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Victoriaanse armleunstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Teakhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Snijwerk stoel
Resultaat: 35 EUR

Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Bijzettafeltje Queen Anne 80er jaren
Resultaat: 30 EUR

Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

Etagere tafeltje met inleg
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.

Engelse etagere tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G

Driehoeksstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Iepenhouten kinderstoel
Resultaat: 20 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Halve maantafel
Resultaat: 20 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G

Butlertray
Resultaat: 15 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G