Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese kom 6346
Grote Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Schoteltjes, 19e eeuw 6342
6 Schoteltjes, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Hummel: 143, 71 2/0, 378 6323
3x Hummel: 143, 71 2/0, 378

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Hummel: 2053 6321
2x Hummel: 2053

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554 6315
4x Hummel + pillendoosje: 63, 2007, 533, 554

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6305
Chinese vaas

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt 6303
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
25 Diverse aardewerken borden 6281
25 Diverse aardewerken borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord 6274
Chinees bord

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
4 Chinese borden 6273
4 Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen eierset 6269
Porseleinen eierset

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 P. Regout borden 6264
6 P. Regout borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12-Delig porseleinen theeservies met schaal 6262
12-Delig porseleinen theeservies met schaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes 6257
3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6247
Lot Chinees porselein

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
6 Delen divers Chinees imari 6240
6 Delen divers Chinees imari

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e eeuwse Chinese sauskom 6239
18e eeuwse Chinese sauskom

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Deel jade uit een blok 6236
Deel jade uit een blok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Yixing theepot met emaille 6220
Yixing theepot met emaille

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe dekselvazen 6215
2 Delfts blauwe dekselvazen

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Suikerpot, bobonschaal, en strooier 6213
Suikerpot, bobonschaal, en strooier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Yixing trekpotjes 6197
5 Yixing trekpotjes

Resultaat:

90 EUR

2 18e eeuwse Chinese bordjes 6196
2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Corneille servies, 5x 6180
Corneille servies, 5x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koffie- en eetservies, Kaiser 6176
Koffie- en eetservies, Kaiser

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Hummel, 344 en 351 6169
2x Hummel, 344 en 351

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990) 6166
Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Yixing theepotje 6155
Yixing theepotje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot kavel oude/antieke tegels 6125
Groot kavel oude/antieke tegels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6123
Tegeltableau

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tegel + tableau 6117
18e Eeuwse tegel + tableau

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari vleesschotel 6111
Imari vleesschotel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeer grote Imari schotel 6105
Zeer grote Imari schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari kom 6104
Imari kom

Resultaat:

110 EUR

Imari bloempot 6101
Imari bloempot
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Porseleinen beeldjes, honden 6092
2 Porseleinen beeldjes, honden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 kop en schotels 6081
6 kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen Empirestijl vaas 6071
Porseleinen Empirestijl vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Majolica borden met vogeldecor 6070
2 Majolica borden met vogeldecor

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
12 borden, gemerkt 6064
12 borden, gemerkt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Aardewerken plaquettes 6059
2 Aardewerken plaquettes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Meissen koffiekan, Teichert 6053
Meissen koffiekan, Teichert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari kannetje 6046
Imari kannetje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6 Kang Xi borden 6038
6 Kang Xi borden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 18e eeuw 6026
2 Chinese schotels 18e eeuw

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Delfts porseleinen tegeltableau 6021
Delfts porseleinen tegeltableau

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels 6014
Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels

Resultaat:

525 EUR